Garmin VivoMove HR: ir tradicinis, ir išmanusis laikrodis

Garmin VivoMove HR: ir tradicinis, ir išmanusis laikrodis

Išmanieji laikrodžiai patinka ne visiems, tačiau daugelis žmonių norėtų naudotis jų teikiamais privalumais. Šias vartotojų nuotaikas pajutę „Garmin“ dizaineriai sukūrė „VivoMove HR“.

Naujausia kaina: 

 Iš pirmo žvilgsnio „Garmin VivoMove HR“ – tai tiesiog labai stilingas analoginis laikrodis. Tačiau jo viduje slepiasi jutikliai, kurie stebi ir registruoja savininko fizinį aktyvumą: nueitus žingsnius, įveiktus kilometrus, sudegintas kalorijas ir net širdies pulsą. Visa informacija bevieliu „Bluetooth“ ryšiu perduodama į išmanųjį telefoną. Laikrodis automatiškai atpažįsta skirtingas veiklos ir treniruočių rūšis.

Po „Garmin“ ciferblatu slepiasi nedidelis OLED ekranas. Jis nubunda bakstelėjus į stikliuką. Kai ekranėlis sušvinta, laikrodžio rodyklės pasislenka, kad neužstotų vaizdo. Braukdami per stiklą galime pamatyti laikrodžio surinktus duomenis ir į telefono pranešimus apie gautas žinutes bei skambučius.

Garmin VivoMove HR“ turi talpią bateriją, kurios, priklausomai nuo pasirinkto laikrodžio darbo režimo užtenka nuo 5 iki 14 dienų.

COMMENTS