Garmin VivoActive 3 | VivoSport | VivoMove HR: Nauji „Garmin“ laikrodžiai ir apyrankės

Garmin VivoActive 3 | VivoSport | VivoMove HR: Nauji „Garmin“ laikrodžiai ir apyrankės


„Garmin VivoActive 3“ kaina: €

„Garmin VivoSport“ kaina: €

„VivoMove HR“ kaina: €

Ekspertai sako, kad jei nori sužinoti, kaip atrodys išmanieji laikrodžiai ateityje, pasižiūrėk, ką šiandien gamina „Garmin“. Rudenį Berlyne vykusioje IFA parodoje ši kompanija pažėrė įspūdingą naujovių derlių.

1. Garmin VivoActive 3

„VivoActive 3“ – tikras gražuolis! Vandeniui atspariame korpuse įmontuotas visą laiką veikiantis liečiamasis „Garmin Chroma“ ekranas. Įvairias laikrodžio funkcijas galima pasirinkti braukiant pirštu per korpuso kraštą. „VivoActive 3“ yra atsparus vandeniui, turi GPS imtuvą ir širdies pulso matuoklį, leidžiantį nustatyti vartotojo aerobinės ištvermės lygį. „Garmin“ įdiegta programinė įranga laikrodį paverčia galingu treniruočių asistentu.

2. Garmin VivoSport

Nors ši apyrankė yra labai maža ir visiškai nevaržo judesių, tačiau jos viduje rasime viską, ko gali prireikti kiekvienam aktyviam žmogui: GPS imtuvą, širdies pulso matuoklį ir talpią bateriją, kurios, naudojant apyrankę įprastu režimu, nereikės krauti visą savaitę.

3. Garmin VivoMove HR

Iš pirmo žvilgsnio – tai tiesiog labai stilingas analoginis laikrodis. Tačiau jo viduje slepiasi jutikliai, kurie skaičiuoja savininko nueitus žingsnius, įveiktus kilometrus, sudegintas kalorijas ir širdies pulsą. Po ciferblatu slepiasi nedidelis OLED ekranas. Jis nubunda bakstelėjus į stikliuką. Braukdami pirštu galime pamatyti laikrodžio surinktus duomenis ir pranešimus apie gautas žinutes bei skambučius.

COMMENTS