Garmin VIRB Ultra 30: kamera, kuriai nebaisūs likimo smūgiai!

Garmin VIRB Ultra 30: kamera, kuriai nebaisūs likimo smūgiai!


Naujausia kaina: 409.00

„VIRB Ultra 30“ – tvirtai suręsta 4K veiksmo kamera. Ne veltui ji primena plytą! Pirmąjį teigiamą įspūdį dar labiau sustiprina nuo dulkių ir vandens saugantis dėkliukas, kurį pirkėjas gauna kartu su įrenginiu. Uždėjus dėkliuką, galima drąsiai nerti net į 40 m gylį.

„Garmin“ rekomenduojame ekstremalių sporto šakų mėgėjams ir aktyvų gyvenimo būdą išpažįstantiems žmonėms. Su „VIRB Ultra 30“ bus galima įamžinti ne tik kvapą gniaužiančius įvykius, bet ir savo pasiekimus. Mat ji turi GPS imtuvą, altimetrą, giroskopą, kompasą ir bevielį „Bluetooth“ ryšį. Juo kamera gauna ir vaizdo įraše fiksuoja duomenis iš kitų „Garmin“ įrenginių, pavyzdžiui, sportinio laikrodžio, išmaniosios apyrankės, širdies pulsą matuojančio diržo ar dviračiui skirto kompiuterio.

VIRB Ultra 30, black and dive case, UNITED STATES

Veiksmo kamera visai nevaržo judesių – ją galima valdyti balsu. Be to, ji klauso liečiamojo LCD ekrano ir telefone įdiegtos „VIRB App“ programėlės komandų. Tai patogus įrankis, leidžiantis peržiūrėti ir redaguoti vaizdo įrašus, dalytis jais socialiniuose tinkluose, vienu metu valdyti vienos ar kelių veiksmo kamerų nustatymus ir netgi organizuoti tiesiogines transliacijas.

„Garmin VIRB Ultra 30“ turi trijų ašių stabilizatorių, kuris veikia  filmuojant „Full HD“, 1440p ir 2,7K raiška. Kameros objektyvas aprėpia platų matymo lauką – pro jį neprasprūs net menkiausios įvykių detalės.

COMMENTS