Garmin VIRB 360: Bilietas į virtualią kelionę

Garmin VIRB 360: Bilietas į virtualią kelionę

VIRB 360 – tai veiksmo kamera, leidžianti kurti VR filmukus, mat ji įamžina vaizdą 360° kampu. Šis prietaisas skirtas aktyvų gyvenimo būdą išpažįstantiems žmonėms ir „paveldėjo“ kitų „Garmin“ įrenginių genus. Todėl kameros konstrukcija yra labai tvirta ir nebijo vandens.

VIRB 360 turi du objektyvus, filmuojančius ir fotografuojančius mus supančią aplinką. Kamera filmuoja 30 kadrų per sekundę greičiu 4K ir 5,7K raiška. Pasirinkus aukščiausią vaizdo kokybę filmuotą medžiagą teks apdoroti kompiuteryje, o 4K raiškos filmukus galima iš karto žiūrėti arba skelbti internete.

„Garmin“ taip pat sugeba daryti sferines 360° nuotraukas, fotografuoti serijomis, suspausti ištisas valandas ar dienas trunkantį filmavimą ir keliolika sekundžių ar minučių trunkantį filmuką.

Kamera turi vaizdo stabilizavimo sistemą, kuri veikia filmuojant iki 4K raiška. VR filmukams svarbus ne tik kokybiškas vaizdas, bet ir garsas. VIRB 360 jį fiksuoja naudodama keturis į skirtingas puses nukreiptus mikrofonus.

Prietaiso viduje įmontuoti GPS, GLONASS imtuvai, akselerometras, barometras ir kiti jutikliai renka aplinkos duomenis ir, mums panorėjus, gali juos įkomponuoti į nufilmuotus vaizdus.

„Garmin“ VR kamerą galima valdyti ant korpuso esančiais mygtukais ir mobiliąja programėle „VIRB Mobile“. Ji leidžia redaguoti įamžintus vaizdus, skelbti juos socialiniuose tinkluose ir netgi tiesiogiai transliuoti į „YouTube“ ar „Facebook“.

COMMENTS