Garmin Varia Vision | Varia Rearview Radar – viskas, ko reikia dviratininkui!

Garmin Varia Vision | Varia Rearview Radar – viskas, ko reikia dviratininkui!

„Garmin“ – ištikimas dviratininkų draugas. Šiame skyrelyje papasakosime apie šios kompanijos sukurtą įrangą, kuri rūpinasi, kad kelionė ar treniruotė dviračiu būtų saugi ir įdomi.

Ekranėlis akiniams „Garmin Varia Vision“

varia_1


Naujausia kaina: €

Šiuolaikinį dviratininką sunku įsivaizduoti be dviračių kompiuterio, kuris rodo greitį, nuvažiuotus kilometrus, o kartais ir kelionės trasą. Tačiau kelyje pasitaiko atvejų, kai žiūrėti į kompiuterio ekraną nepatogu ar net pavojinga. Tuomet į pagalbą atskuba „Garmin Varia Vision“. Tai miniatiūrinis ekranėlis, kuris tvirtinamas prie akinių rėmelio ir visada yra prieš mūsų akis. „Varia Vision“ veikia su „Garmin Edge“ serijos dviračių kompiuteriais.

Prietaisas valdomas korpuso šone esančia liečiamąja aikštele. Ekrane matome kompiuterio rodmenis, pranešimus apie telefonų skambučius bei žinutes, informaciją apie treniruotės eigą bei navigatoriaus instrukcijas. „Varia Vision“ sveria vos 29,7 g, todėl uždėję ekranėlį ant akinių,jo praktiškai nejuntame. Be to, ekranas neblaško dėmesio ir neriboja regėjimo lauko.

 

Išmanusis dviračio žibintas „GARMIN Varia Rearview Radar“

varia_4


Naujausia kaina: €

Tai pirmasis dviračio žibintas su įmontuotu radaru, kuris įspėja apie mus lenkiančius automobilius. Su šiuo prietaisu kelyje pasijusime daug saugiau. Apie artėjančią transporto priemonę „Varia Rearview Radar“ praneša vaizdo ir garso signalais. Informacija gali būti rodoma specialiame skydelyje, kurį gauname kartu su žibintu, dviračio kompiuteryje arba „Varia Vision“ akinių ekranėlyje. Radaras praneša ne tik apie artėjantį automobilį, bet ir atstumą iki jo. Jis taip pat įspėja apie kelias viena po kitos važiuojančias transporto priemones.

varia_2

COMMENTS