Garmin fēnix 3 HR: išmanusis sportininko asistentas

Garmin fēnix 3 HR: išmanusis sportininko asistentas


Naujausia kaina: €

 

Garmin fēnix 3 HR“ išsiskiria brutalia išvaizda. Apskritas, spalvotas, 1,2 colio įstrižainės ekranas yra įrėmintas masyviu metaliniu rėmeliu. Išvaizda neapgauna. Tai tikrai tvirtas įrenginys. Ekraną saugo įbrėžimams atsparus safyro stiklas. lPrietaisas nebijo dulkių, smūgių ir vandens. Su juo galima panerti į 100 m gylį. Prie riešo laikrodis segamas patogiu guminiu dirželiu.

Laikrodis „apginkluotas“ įvairiausiais davikliais. Čia yra kompasas, akselerometras, altimetras, barometras, GPS ir GLONASS imtuvas bei termometras. „Fēnix 3 HR“ aprūpintas širdies pulso matuokliu, todėl jis puikiai tinka įvairių sporto šakų atstovams, norintiems ne tik stebėti savo fizinį krūvį, bet ir tiksliai sekti treniruočių eigos rodmenis, įskaitant deguonies kiekį kraujyje ir psichologinius parametrus. Sporto šakų sąrašas – išties įspūdingas: įvairios vaikščiojimo, bėgimo, dviračių sporto rūšys, plaukimas, slidinėjimas, alpinizmas bei triatlonas. Yra netgi režimai, skirti kalnų slidininkams ir snieglentininkams.

Baterijos darbo laikas priklauso nuo pasirinkto veiklos režimo. Kaip paprastas laikrodis, sekantis kasdienę veiklą, „Fenix 3“ be papildomo įkrovimo išgyvena net 6 savaites. Naudojant įrenginį treniruočių režimu, jį teks krauti porą kartų per mėnesį. Įjungus nuolat veikiantį GPS imtuvą, darbo laikas sutrumpėja iki 16 valandų.
Garmin fenix 3 HR_2

Naujesnis straipsnis

COMMENTS