Garmin DriveSmart 50LM: padės saugiai pasiekti kelionės tikslą

Garmin DriveSmart 50LM: padės saugiai pasiekti kelionės tikslą

Sunku patikėti, kad dar visai neseniai sugebėdavome išsiversti be GPS navigatoriaus. Be jo sunku išgyventi gimtajame mieste, o ką jau kalbėti apie ilgesnę kelionę į kitas šalis. „Garmin DriveSmart 50LM“ – tai nepamainomas vairuotojo padėjėjas.

Šis prietaisas turi platų liečiamąjį 5 colių įstrižainės ekraną ir palaiko bevielį „Bluetooth“ ryšį, kuriuo bendrauja su mobiliuoju telefonu. Prietaisą galima laikyti tiek horizontalioje, tiek vertikalioje padėtyje. Komplekte radome labai patogų laikiklį, kuris nesunkiai prisitvirtina prie priekinio automobilio stiklo arba skydelio.

Garmin-DriveSmart_1

Garmin DriveSmart 50LM“ atkeliauja kartu su nuolat nemokamai atnaujinamais 45 Europos valstybių žemėlapiais. Prietaisas glaudžiai bendradarbiauja su išmaniuoju telefonu. Įdiegę jame nemokamą programėlę „Garmin Link“, galėsime naudotis navigatoriaus funkcijomis, kurioms reikalingas mobiliojo interneto ryšys, pvz., realiuoju laiku gausime informaciją apie transporto kamščius ir orų prognozę. Prieš pradėdami kelionę, telefone galime pasirinkti maršruto tinklą.

Navigatorius skatina vairuoti saugiai ir atsakingai. Jis paneša apie staigius posūkius, greičio apribojimus ir geležinkelio pervažas, įspėja važiuojant pro mokyklų zonas ar netyčia pasukus į vienkrypčio eismo kelią. Nelieka nepastebėti raudoni šviesoforo signalai ir greitį fiksuojančios kameros. Keliones dar nematytose vietose labai palengvina užuominos apie lengvai atpažįstamus pakelės orientyrus, pvz., prekybos centrus.

Prie „Garmin DriveSmart“ galime prijungti galinio vaizdo kamerą, kuri gelbsti statant automobilį siaurose gatvelėse ir stovėjimo aikštelėse. Jei vežiojame automobiliu vaikus, įsigykime vaikų stebėjimo kamerą „Garmin babyCam“, leidžiančią matyti, ką ant galinės sėdynės veikia mūsų mažylis.

COMMENTS