Fracino Piccino: kavos virimo klasika

Fracino Piccino: kavos virimo klasika


Naujausia kaina: €

Nors „Fracino“ pavadinimas skamba itališkai, tačiau aparatai, ant kurių jis puikuojasi, pagaminti Jungtinėje Karalystėje. Tai vienintelė salose įsikūrusi kompanija, gaminanti tradicinius espreso ir kapučino aparatus. „Fracino“ įrangą galima pamatyti daugelyje pasaulio viešbučių, restoranų ir kavinių, o „Piccino“ modelis skirtas namams. Jame gamintojui pavyko sujungti paprastą valdymą ir ypač kavos ruošimo galimybes.

Palyginti su profesionaliais kavos aparatais, „Piccino“ yra gerokai mažesnis, tačiau jam buvo taikomi patys griežčiausi industrinės gamybos standartai. Iš nerūdijančiojo plieno pagamintas korpusas ištikimai tarnaus daugybę metų ir visada atrodys kaip naujas.

Tuo pačiu metu „Piccino“ gali ruošti du kavos puodelius ir plakti švelnią pieno putą. Tai jis daro labai greitai. Namų vartotojams skirtų kavos virimo aparatų gretose surasti „Piccino“ vertą varžovą praktiškai neįmanoma!

„Fracino Piccino“ pakerėjo mus klasikiniu dizainu ir intuityviu valdymu. Čia yra viskas, ko gali prireikti tikram kavos mėgėjui. Gamindamas kavą, aparatas sukuria 15 barų spaudimą. Jo lygį galima matyti stebint monometro rodmenis.

COMMENTS