Fotoepiliatorius „Philips Lumea Prestige BRI953/00“

Fotoepiliatorius „Philips Lumea Prestige BRI953/00“


Naujausia kaina nuo: €

Pašalinti plaukelius bei mėgautis švelnia, lygia ir nesudirgusia oda. Tokią galimybę siūlo „Philips Lumea Prestige BRI953/00“. Šiame fotoepiliatoriuje įdiegta intensyvios pulsuojančios šviesos technologija (IPL) sugeba vienu metu apdoroti didelį odos plotą, kol prietaisas pamažu švelniai slenka kūno paviršiumi. Nebereikia jokių peiliukų ir vaško!

Kaip veikia fotoepiliatorius?

„Lumea“ generuojami švelnūs šviesos impulsai veikia plaukus tiesiogiai. Plaukeliuose ir jų šaknyse esantis melaninas sugeria skleidžiamą energiją. Šis procesas priverčia folikulus pereiti iš augimo į poilsio režimą. Plaukelis natūraliai iškrinta, o jo ataugimas gerokai sulėtėja. Reguliariai kartodami procedūrą, neleidžiame plaukų šaknims atgyti ir išleisti naujų atžalų.

Kaip dažnai reikia naudoti fotoepiliatorių?

„Philips“ atlikti klinikiniai tyrimai, kuriuose dalyvavo 2000 moterų, parodė, kad plaukelių skaičius stipriai sumažėja jau po 3–4 kas dvi savaites atliekamų procedūrų. Norint išlaikyti švelnią ir glotnią odą, jas reikia kartoti kas 4–8 savaites, atsižvelgiant į individualų plaukelių augimo greitį.

Kas gali naudoti fotoepiliatorių?

„Philips Lumea“ efektyviai šalina tamsiai geltonus, rudus ir juodus plaukus, tačiau šviesos procedūros netinka raudoniems, šviesiai geltoniems bei žiliems plaukeliams. Fotoepiliatorius taip pat negalima naudoti esant labai tamsiai odai.

 

Fotoepiliatoriaus galimybės

Su šiuo fotoepiliatoriumi galima šalinti plaukelius nuo veido ir kitų kūno dalių: rankų, kojų, pažastų, pilvo ar bikinio srities. „Philips Lumea“ suteikia galimybę rinktis darbo penkis intensyvumo režimus, todėl fotoepiliatoriumi gali naudotis net jautrią odą turinčios moterys. Fotoepiliatoriuje įmontuotas „Smart Skin“ jutiklis leidžia lengvai nustatyti odos atspalvį ir padeda parinkti jam geriausiai tinkantį šviesos impulsų galios stiprumą. „Philips“ fotoepiliatorius turi bateriją, todėl jo darbui nereikalingi judesius varžantys laidai.

Patogūs antgaliai

„Prestige BRI950/00“ turi lenktus priedus, leidžiančius lengvai pašalinti plaukelius nuo skirtingų kūno vietų. Šie antgaliai skiriasi formos, langelio dydžio ir filtro deriniais.

– Veidui skirtas priedas su papildomu filtru. Jis turi mažą plokščią (2 cm²) langelį, kuris leidžia švelniai ir tiksliai apdoroti viršutinę lūpą, smakrą ir žandikaulio liniją.

– Bikinio zonai ir pažastims pritaikytas lenktas vidutinio dydžio (3cm²) antgalis.

– Kūnui skirtas į vidų lenktas priedas su dideliu 4 cm² langeliu, pritaikytas procedūroms dideliame plote. Jis atkartoja kūno kontūrus ir gali būti patogiai naudojamas skirtingose kojų, rankų ir pilvo vietose.

COMMENTS