Fitbit Versa: laikrodis, kurį norisi dėvėti!

Fitbit Versa: laikrodis, kurį norisi dėvėti!

„Fitbit Versa“ – gerokai daugiau nei laikrodis! Tai stilingas aksesuaras, skirtas aktyvų gyvenimo būdą išpažįstantiems žmonėms. Mes papasakosime, kuo jis ypatingas.

Nors gamintojai siūlo vis daugiau išmaniųjų laikrodžių, tačiau stilingai atrodančius modelius, kurie tiktų aktyviems, sportuojantiems žmonėms, norintiems tiksliai sekti savo fizinį krūvį ir treniruočių eigą, galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų… Ir dar liks laisvos vietos. Todėl mus labai pradžiugino naujasis „Versa“. Jis sujungė visas geriausias išmaniojo ir sportinio laikrodžio savybes. Be to, „Fitbit“ kaip magnetas traukia praeivių ir draugų žvilgsnius. Patys suprantate, kad mes tiesiog negalėjome jo nepasikviesti į TECHNORAMA GIDO bandymų laboratoriją!

„Fitbit“ laikrodžiai mums jau pažįstami. „Fitbit Ionic“ – vienas populiariausių aksesuarų, kurį galite išvysti ant dažno TECHNORAMA darbuotojo riešo. Tad bandydami naująjį „Versa“, nejučia jį vis lygindavome su šiuo sportiniu laikrodžiu.

Naujausia kaina:

Tai bent gražuolis!

Pirmasis įspūdis: „Fitbit Versa“ – labai patogus. Jis idealiai priglunda prie rankos; vos tik užsidėję, iš karto apie jį pamirštate. Ko gero, tai pirmasis laikrodis per visą mūsų bandymų istoriją, kurio visai nesinori nusiimti naktį!

Jei „Ionic“ – kampuotas ir dinamiškas, tai „Versa“ žavi subtiliai užapvalintomis formomis. Dizainas universalus – jis tinka ir moterims, ir vyrams.

Išsirink savo „Versa“! Skoningos korpuso spalvos ir spalvingi dirželiai – viskas ko reikia, kad priderintumėte laikrodį prie savo stiliaus

Fitbit“ dizaineriai pasidarbavo iš peties: kvadratinis 1,34 colio įstrižainės ekranas visiškai susilieja su juodu korpuso paviršiumi, o šis įauga į užapvalintą metalinį rėmelį. Galinėje sienelėje sumontuotas širdies pulso matuoklis – toks pats kaip „Fitbit Ionic“ modelyje. „Versa“ nebijo vandens, todėl jo nereikės nusiimti baseine.

Laikrodis neturi integruoto GPS imtuvo: vartotojo buvimo vieta nustatoma naudojant telefono navigatorių. Todėl lyginant su „Ionic“, „Versa“ yra net trečdaliu pigesnis. Be to, šio modelio baterija be papildomos įkrovos išgyvena net 4 paras – gerokai ilgiau, nei visų tiesioginių konkurentų!

„Fitbit“ laikrodis turi patogų kroviklį

Universalus laikrodis

Versa“  skaičiuoja žingsnius, įveiktus kilometrus, užliptus laiptus ir sudegintas kalorijas. Jis taip pat rodo kalendoriaus įrašus, laiškus, draugų ir bendradarbių atsiųstas žinutes. Prietaisas „draugauja“ šimtais įvairiausių „Android“ ir „iOS“ programėlių.

„Versa“ turi virtualaus trenerio funkciją „Fitbit Coach²“, visą parą seka širdies ritmo pokyčius, sugeba atpažinti 15 skirtingų treniruočių režimų, įvertina fizinę kondiciją, stebi miego eigą, padeda įveikti stresą, darant kvėpavimo pratimus, ir primena, kad atėjo laikas pajudėti.

„Versa“ atpažįsta skirtingus treniruočių tipus ir net yra aprūpintas moters sveikatos stebėjimo funkcija

Šiame laikrodyje įdiegta naujausia ir labiausiai nušlifuota „Fitbit OS 2.0“ operacinės sistemos versija. Didžiausia naujovė – šalia pagrindinio darbalaukio įsikūręs informacinis skydelis. Norint pamatyti dienos statistiką, tereikia brūkštelėti per ekraną pirštu į viršų. Tai puiki naujovė, kurią „Ionic“ savininkai galės įvertinti artimiausiu metu, kai bus išleisti šiam laikrodžiui skirti operacinės sistemos atnaujinimai.

Lyginant su ankstesne „Fitbit OS“ versija taip pat atsinaujino ir iš telefono atkeliaujančių pranešimų sąrašas. Naujos žinutės rodomos ekrano viršuje ir yra lengvai pašalinamos. Suporavus „Versa“ su „Android“ telefonu atsiranda galimybė atsakinėti į draugų ir bendradarbių pranešimus, naudojant iš anksto paruošus šablonus.

Korpuso gale sumontuotas širdies pulso matuoklis

„Fitbit“ išmanieji laikrodžiai turi nuosavą programėlių parduotuvę. Aplikacijų skaičius peržengė 500 vienetų barjerą ir auga kaip ant mielių.

Jei mėgstate muziką, tai „Versa“ – pats geriausias pasirinkimas. Mat šis laikrodis leidžia per nuotolį valdyti telefono muzikos grotuvą. Be to, jis turi vidinę atmintį, į kurią telpa net 300 pamėgtų dainų. Jas galite persisiųsti iš savo kompiuterio arba, jei naudojatės „Deezer“ muzikos svetainės paslaugomis, – iš joje sudarytų grojaraščių.

Išvados

Versa“ skiriame aukščiausią įvertinimą! Šis laikrodis pasižymi gera kaina, labai simpatiška išvaizda ir subalansuotu išmaniųjų bei sportinių funkcijų rinkiniu. Dėl šios priežasties naujasis „Fitbit“ modelis turi nedaug tiesioginių konkurentų. Jį galima drąsiai lyginti su „Apple Watch“ ar „Samsung Gear“ serijos atstovais, tačiau kainos ir kokybės kategorijoje „Fitbit Versa“ modeliui neprilygsta niekas!

COMMENTS