Fitbit Charge 2: išmanioji apyrankė  aktyviems žmonėms

Fitbit Charge 2: išmanioji apyrankė aktyviems žmonėms


Naujausia kaina: €

Palyginti su ankstesne „Fitbit Charge HR“ apyranke, „Charge 2“ gerokai patobulėjo. Tai daug ką pasako apie naujojo įrenginio kokybę, nes „Charge HR“ buvo vienas geriausių savo klasėje. „Charge 2“ aptikome daugybę naudingų funkcijų. Apyrankė turi didesnį ekraną, kuriame matome pranešimus apie telefono skambučius, gauname kalendoriaus pranešimus ir žinutes. Atsirado naujų sporto profilių, skirtų bėgti, važiuoti dviračiu, kilnoti svarmenis ir intervalinėms treniruotėms. Be to, apyrankė dabar gali naudoti telefone esančio GPS imtuvo duomenis, kai reikia parodyti bėgimo ar važiavimo dviračiu nuotolį ir greitį.

Apyrankė ne tik nuolat matuoja širdies pulsą, bet ir sugeba skaičiuoti kvėpavimo dažnį. Specialūs kvėpavimo pratimai padeda atsipalaiduoti ir tai daro labai efektyviai. Kita labai naudinga funkcija – „Cardio Fitness“ matuoklis, kuris stebi deguonies suvartojimą intensyvių treniruočių metu ir įvertina organizmo ištvermės lygį.

„Fitbit Charge 2“ turi lengvai nuimamus dirželius ir labai gerai priglunda prie rankos. Jos nereikės nusiimti naktį, nes baterijos įkrovos pakaks net 5 dienoms.

COMMENTS