Fitbit Blaze | Ionic: Sportinių laikrodžių dvikova

Fitbit Blaze | Ionic: Sportinių laikrodžių dvikova


„Fitbit Blaze“ kaina: €

„Fitbit Ionic“ kaina: €

„Fitbit“ sportiniai laikrodžiai visada karaliauja TECHNORAMOS pardavimo viršūnėse, ir, atrodo, pagaliau atspėjome jų sėkmės paslaptį! Ši kompanija nebijo eksperimentuoti ir kuria labai savitus, skirtingiems vartotojams pritaikytus modelius.

Iš pirmo žvilgsnio „Fitbit Blaze“ ir „Ionic“ yra labai panašūs. Jie turi spalvotus stačiakampio formos ekranus ir išraiškingus daugiabriaunius korpusus. Keičiami dirželiai leidžia priderinti šiuos įrenginius prie savo aprangos stiliaus, todėl „Blaze“ bei „Ionic“ puikiai tiks ir moterims, ir vyrams.

Fitbit Ionic

Abu laikrodžiai skirti aktyviems, sportuoti mėgstantiems žmonėms, todėl jie „apginkluoti“ nuolat veikiančiais širdies pulso matuokliais, taip pat – savo tikslumu bei galimybėmis garsėjančia „Fitbit“ programine įranga, kuri leidžia stebėti kasdieninę veiklą ir fizinį krūvį.

Su „Fitbit Blaze“ galime per nuotolį valdyti telefone paleistą muzikos grotuvą, o „Ionic“ pats groja į 4 GB vidinę atmintį įrašytas dainas. Šis laikrodis turi programėlių parduotuvę, GPS imtuvą, nebijo vandens ir yra pritaikytas plaukikams. Į „Ionic“ pastangas iškovoti geriausio „Fitbit“ sportinio laikrodžio vardą „Blaze“ atsako dviem svariais argumentais: ypač patrauklia kaina ir penkias dienas laikančia baterija.

Fitbit Blaze

COMMENTS