EZVIZ Mini O: Ovacijos stebėjimo kamerai!

EZVIZ Mini O: Ovacijos stebėjimo kamerai!

Sakote, dviračio iš naujo sukurti neįmanoma? O jūs pabandykite tai padaryti su internetine stebėjimo kamera. Atrodo, ką naujo šioje srityje dar būtų galima sugalvoti… Bet EZVIZ tai pavyko! Tik pažiūrėkite, ką sugeba šios kompanijos siūlomos internetinės kamerytės „Mini O“ ir „Mini O Plus“.

Iš pirmo žvilgsnio „EZVIZ Mini O“ ir „Mini O Plus“ – labai panašios viena į kitą. Šios internetinės stebėjimo kameros pasižymi ypač simpatišku dizainu. Tačiau mes jas nusprendėme išbandyti dėl kitos  priežasties – ypač patrauklios kainos. Mums knietėjo savo akimis įsitikinti, ką sugeba tokie nebrangūs įrenginiai ir – išduosime paslaptį – EZVIZ mūsų ne tik nenuvylė, bet ir gerokai nustebino.

„EZVIZ Mini O“ kaina: 

„EZVIZ Mini O Plus“ kaina: 

Vaizdo kamerų skirtumai

Bandymų metu aptikome tik keletą palyginti nedidelių skirtumų. Visų pirma, „Mini O“ filmuoja HD raiškos (1280 x 720 taškų) vaizdą, o „Mini O Plus“, kaip ir reikėtų tikėtis iš pavadinimo, yra „apginkluota“ aukštesnės raiškos 1920 x 1080 taškų raiškos kamera. Aišku, pastarasis variantas pasižymi geresniu detalumu, tačiau „Mini O“ savo vyresniajam „broliukui“ nusileidžia palyginti nedaug.

Kadangi „Full HD“ vaizdo transliacijai reikalingas pastovus 4–5 megabitų spartos „Wi-Fi“ ryšys, todėl mažiau resursų reikalaujantį „Mini O“ modelį verta statyti toliau nuo jūsų maršrutizatoriaus esančioje vietose. Jį taip pat rekomenduotume rinktis tais atvejais, kai namuose ar nedideliame biure norisi įrengti kelias internetines stebėjimo kameras.

EZVIZ kameros taip pat turi skirtingus objektyvus, tačiau jie abu pasižymi labai plačiu matymo kampu. „Mini O“ aprėpia vaizdą 111° kampu, o „Mini O Plus“ objektyvas galėtų šioje kategorijoje konkuruoti su geriausiomis veiksmo kameromis. Mat jo matymo kampas siekia net 130°.

Bandymų metu greitai įvertinome plataus kampo privalumus. Pasirodė, kad EZVIZ kameras galima statyti pačiose sudėtingiausiose situacijose. Vos 2–3 m atstumo užtenka, kad aprėptum viso kambario vaizdą!

Labai paprastas montavimas

EZVIZ pasirūpino, kad „Mini O“ ir „Mini O Plus“ kamerų diegimas nesukeltų jums jokių rūpesčių. Šių stebėjimo kamerų pakuotėse rasite kelis skirtingus tvirtinimo elementus. Speciali metalinė plokštė pravers, jei nuspręsite pritvirtinti prietaisą prie sienos ar lubų. Ten, kur nesinori gręžti papildomų skylių, į pagalbą atskuba apskritas dvipusis lipdukas. Horizontaliems paviršiams skirtas profiliuotas, iš neslystančio silikono pagamintas stovelio pagrindas. Tačiau mums didžiausią įspūdį paliko magnetinis laikiklis. Su juo kamerą akimirksniu pritvirtinsite prie šaldytuvo sienelės ar kito metalinio paviršiaus.

EZVIZ kameros maitinamos USB laidu. Naudojant komplekte esantį kroviklį, jas galima prijungti prie elektros lizdo, o paėmus paprastą USB kabelį, –  prie kito tokią jungtį turinčio prietaiso, pavyzdžiui, kompiuterio.

EZVIZ kamerą galima pasukti ar palenkti jums reikiamu kampu

EZVIZ „mato“ ir filmuoja naktį

Norite sužinoti, ar ramiai miega jūsų mažylis? „Mini O“ ir „Mini O Plus“ padės tai padaryti neprižadinant kūdikio. Mat šios kameros gali veikti ne tik dieną, bet ir visiškoje tamsoje.

Abiejų EZVIZ modelių objektyvus juosia LED elementų žiedas. Jis skleidžia žmogaus akiai nematomus infraraudonuosius spindulius, o kamerų jutikliai yra tokie jautrūs, kad užfiksuoja šio šviesos diapazono vaizdą.

Kameros objektyvą juosia infraraudonųjų LED elementų žiedas, naktį skleidžiantis žmogaus akiai nematomą šviesą

Nors infraraudonieji spinduliai nėra matomi, tačiau ir jie gali pakenkti jautriam vaiko regėjimui. Todėl stebėjimo kamerą reikėtų statyti tokioje kambario vietoje, į kurią nenukrypsta tiesioginis kūdikio žvilgsnis. Mūsų išbandytos stebėjimo kameros pačios reaguoja į apšvietimo sąlygas ir, kai reikia, persijungia iš dieninio į naktinio filmavimo režimą.

Naktinio matymo funkcija taip pat labai praverčia, kai reikalinga namų ar biuro apsauga. Mat infraraudonieji spinduliai apšviečia aplinką net 7,5 metro atstumu. EZVIZ ne tik mato, kas vyksta tamsoje, bet ir atpažįsta judesius. Aptikusi įsibrovėlį, ji iš karto jį nufotografuoja ir išsiunčia žinutę į savo šeimininko mobilųjį telefoną.

Tinka balso pokalbiams

Mini O“ ir „Mini O Plus“ korpusuose sumontuoti mikrofonai ir garsiakalbiai. Todėl šias stebėjimo kameras galima naudoti vietoje internetinės pokalbių programos. Esate toli nuo namų ir norite pabendrauti su namiškiais ar keturkojais augintiniais? Prabudo kūdikis ir reikia jį nuraminti balsu, kol einate į vaiko kambarį? EZVIZ leidžia visa tai padaryti!

Mikrofonas labai patikimai fiksuoja aplinkos garsus, o garsiakalbis yra patikimai galingas, kad jūsų balsas būtų gerai girdimas 20–30 m² patalpoje.

Paprastas diegimas

Norint įdiegti „EZVIZ Mini O“ ir „Mini O Plus“ savo namuose ar biure, jums nereikės kviesti specialisto. Tai nesunkiai padarysite patys, naudodami savo mobilųjį telefoną. Tereikia įdiegti EZVIZ programėlę ir nuskenuoti ant stebėjimo kameros korpuso esantį QR kodą, o tada nuostatų lange įrašyti „Wi-Fi“ tinklo slaptažodį. Praeina vos 15–20 sekundžių, ir prietaisas – jūsų paslaugoms.

Stebėkite vaizdą bet kurioje pasaulio vietoje!

Vaizdas, kurį fiksuoja EZVIZ yra tiesiogiai transliuojamas į internetą, naudojant saugų šifruotą duomenų protokolą. Todėl jį galite pamatyti tik jūs ir jūsų namiškiai ar bendradarbiai, kuriems suteiksite stebėtojo teises. EZVIZ programėlės versijos veikia telefonuose, planšetėse, staliniuose ir nešiojamuosiuose kompiuteriuose.

 

Kur saugomi vaizdo įrašai?

EZVIZ stebėjimo kameros turi „microSD“ atminties kortelės lizdą, į kurį galima įstatyti iki 128 GB talpos laikmeną. Taip pat yra galimybė įsigyti specialų EZVIZ NVR serverį (tinklinį įrašymo įrenginį) į kurį galima įstatyti pasirinkto dydžio (nuo 1 TB iki 4 TB talpos) kietąjį diską. Šis variantas geriausiai tinka verslo klientams, kuriems reikalingas didelis, greitai pasiekiamas įrašų archyvas.

Be vaizdo įrašų funkcijos veikia ir EZVIZ debesų paslaugos. Jos leidžia matyti tiesiogines, visame pasaulyje pasiekiamomis transliacijomis ir gauti informacinius pranešimus.

Išvados

EZVIZ Mini O“ ir „Mini O Plus“ – tai pigiausios internetinės stebėjimo kameros, kurias iki šiol esame bandę. Todėl mes labai nustebome, kai išaiškėjo, jog tai labai universalūs ir patogūs įrenginiai.

EZVIZ pritaikymo galimybės – labai plačios. Šios kameros tinka ir vaikų kambariui, ir bendram patalpų stebėjimui, ir keturkojų augintinių priežiūrai, ir net nedidelio biuro apsaugai. Patogi mobilioji aplikacija ir kompiuteriui skirta programa suteikia galimybę valdyti kamerą per nuotolį, keisti filmavimo nuostatas ir iš bet kurio pasaulio kampelio matyti bei girdėti, kas vyksta jūsų namuose.

COMMENTS