Elica NikolaTesla BL/F/83: virtuvė iš ateities

Elica NikolaTesla BL/F/83: virtuvė iš ateities

Atrodytų, kad kaitlentės kaip dviračio – iš naujo išrasti nebeįmanoma. Tačiau „Elica“ dizaineriams tai pavyko! „NikolaTesla“ serijos indukcinė kaitlentė apverčia virtuvės techniką aukštyn kojomis… Tiesiogine šio žodžio prasme!

Elica NikolaTesla“ atrodo taip, tarsi būtų atkeliavusi iš ateities! Šis daiktas aprūpintas naujausių technologijų rinkiniu, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir atstoja iš karto du virtuvės prietaisus – kaitlentę ir gartraukį. Toks sprendimas užima labai mažai vietos ir, svarbiausia, – puikiai atrodo!

Naujausia kaina:

Išskirtinis dizainas ir konstrukcija

NikolaTesla“ kaitlentė išsiskiria ypač lakoniška išvaizda. Drąsios linijos pabrėžia medžiagų kokybę. Be to, lygų paviršių labai paprasta prižiūrėti – vienas šluokštės brūkštelėjimas ir virtuvė atrodo kaip nauja!

Kaitlentės centre įstatytas horizontalus 15 cm skersmens gartraukis. Jam suteiktos aerodinaminės formos leidžia efektyviai sutraukti maisto ruošos metu atsirandančius garus, o keičiamas cilindro formos filtras neutralizuoja intensyvius kvapus. Priklausomai nuo pasirinkto darbo režimo gartraukis per valandą ištraukia 420–625 m³ oro. Darbo metu jis skleidžia vos 59–62 dB triukšmą.Tad atskirus virš kaitlentės kabančius ir daug vietos užimančius gartraukius galite pamiršti visiems laikams.

Virtuvės spintelės viduje suformuoti gartraukio kanalai yra sukonstruoti tokiu būdu, kad užimtų labai mažai vietos. Todėl sumontuoti šį gartraukio funkciją turintį prietaisą bus lygiai taip pat paprasta kaip ir įprastą kaitlentę.

Ne mažiau įspūdingai atrodo „NikolaTesla“ indukcinė kaitlentė. Šią technologiją naudojančios kaitlentės yra greičiausios, ekonomiškiausios ir saugiausios. Prietaiso sukuriamas stiprus magnetinis laukas kaitina patį puodą, o ne darbinį paviršių. Jei tradicinių elektrinių viryklių energetiniai nuostoliai siekia 50 proc., tai indukcinių kaitlenčių – vos 5 proc.

Maisto gamybai nenaudojamas prietaiso paviršius visą laiką išlieka šaltas. Tad nieko baisaus neatsitiks, jei jį palies aplink maistą ruošiančius tėvus lakstantys vaikai.

Galimybė sujungti kaitvietes

Ant „NikolaTesla“ galima ruošti maistą, naudojant nestandartinių dydžių indus. Mat kaitlentė aprūpinta „Bridge zone“ funkcija, leidžiančia sujungti kaitvietes į vieną virimo zoną. Kaitlentės paviršius pats prisitaiko prie indų formos ir užtikrina optimalų kaitinimą.

Kaitlentė atpažįsta puodą!

NikolaTesla“ pradeda veikti tik tada, kai ant kaitvietės pastatomas puodas. Jį nuėmus prietaisas iš karto išsijungia, pasirūpindamas namiškių saugumu ir dar labiau sumažindamas ir taip nedideles elektros energijos sąskaitomis.

Tikslus temperatūros valdymas

Kaitlentė valdoma patogiu liečiamuoju skydeliu su sensoriniais mygtukais. Naudodami kaitlentę galite pasirinkti vieną iš trijų programų. Jos leidžia užfiksuoti temperatūrą 42 °C, 74 °C arba 92 °C lygyje. Šie režimai leidžia greitai pašildyti maistą, lydyti sviestą ir šokoladą bei ruošti patiekalus, jautriai reaguojančius į temperatūros pokyčius, pavyzdžiui, įvairius padažus ar putėsius.

COMMENTS