Elektriniai paspirtukai: tikras greičio skonis!

Elektriniai paspirtukai: tikras greičio skonis!

Paspirtukai – greiti ir vikrūs! Jais malonu važinėtis miesto gatvėmis ir šaligatviais. Paspirtukai užima mažai vietos ir nedaug sveria. Štai patys šauniausi paspirtukų modeliai, kuriuos dabar galima įsigyti TECHNORAMOS parduotuvėse.

1. CityBlitz E-Scooter CB009

Iš sintetinių medžiagų ir plieno pagamintas E-SCOOTER sveria dvigubai mažiau nei elektrinis dviratis, t. y. vos 13,7 kg. Jame įmontuotas 250 W galios variklis leidžia važiuoti 15 km/val. greičiu. Mokantis važiuoti, greitį galima apriboti iki 6 km/val. Baterijos pakanka 15 km atstumui įveikti.


Naujausia kaina: €

2. UERA ESU005

ESU005 turi galingą ir talpią LG bateriją, su kuria gali nuvažiuoti net
50 km. Iš magnio ir aliuminio lydinių pagamintas įrenginys sveria 12 kg, o grafitinių šepetėlių neturintis 500 W variklis išvysto net 45 km/val. greitį. Saugumą užtikrina abiejuose ratuose įmontuoti stabdžiai. Ant vairo sumontuotas ekranėlis rodo greitį ir baterijos įkrovos lygį.

3. UERA ESU020

Tai nedidelis vaikiškas paspirtukas su 6 colių skersmens ratais ir 250 W galios varikliu. Juo galima važiuoti iki 20 km/val. greičiu. Su įkrauta baterija UERA ESU020 nuvažiuoja iki  20 km. Galima pasirinkti vieną iš trijų greičių.


Naujausia kaina: €

4. UERA Dixon S2

„Dixon S2“ turi atjungiamą stovą su sėdyne, todėl šiuo paspirtuku galėsime važinėtis tiek stovėdami, tiek ir sėdėdami. Jis sugeba pavežti iki 120 kg sveriantį vairuotoją, sugeba įsibėgėti iki 30 km/val. ir nuvažiuoja 30 km. Sulankstomo paspirtuko priekyje ir užpakalyje yra amortizatoriai.


Naujausia kaina: €

5. Speedway Black

„Speedway“ turi labai didelius 11 colių skersmens ratus ir patį galingiausią 1000 W variklį. Galinis ratas aprūpintas minkšta amortizavimo sistema, todėl šiam paspirtukui nebaisūs nei kelio nelygumai, nei stačios įkalnės. Su juo galėsime važinėtis visą dieną: baterija paprašys „pasimatymo“ su elektros tinklu tik įveikus 40–60 km.

COMMENTS