Electrolux UltraOne ZUOQATTRO – ekonomiškas ir našus siurblys

Electrolux UltraOne ZUOQATTRO – ekonomiškas ir našus siurblys

Yra galingų dulkių siurblių, yra ir ekonomiškų. Tačiau „Electrolux UltraOne ZUOQATTRO“ – vienintelis mažai elektros energijos suvartojantis dulkių siurblys, kuris darbo našumu prilygsta patiems galingiausiems konkurentams.


Naujasis „Electrolux UltraOne ZUOQATTRO“ – ypatingai ekonomiškai dirbantis dulkių siurblys. Tai vienintelis šio tipo įrenginys, kuris gali pasigirti A efektyvumo klasės įvertinimais visuose darbo režimuose! Sunku patikėti, bet „Electrolux“ inžinieriams pavyko tai pasiekti, neaukojant darbo efektyvumo ir naudingų funkcijų.

ZUOQATTRO gavo aukščiausius energijos efektyvumo įvertinimus visose srityse, kuriose tikrinamas dulkių siurblių darbo našumas. Jis pasižymi:

– Mažu energijos suvartojimu darbo metu,

– Kokybišku kiliminių dangų siurbimu,

– Puikiomis kietų dangų valymo galimybėmis,

– Mažu darbo metu išmetamų dulkių kiekiu.

TECHNORAMA papasakos, kaip naujajam „Electrolux“ dulkių siurbliui pavyksta pasiekti tokius puikius rezultatus.

Dulkių siurblio konstrukcija

ZUOQATTRO turi nedidelį 800 vatų galios „ecoForce“ variklį. Jis suvartoja vos pusę tradiciniams 2000 vatų dulkių siurbliams reikalingos elektros energijos, tačiau sugeba jiems prilygti pagal darbo našumą. Įrenginio per mėnesį suvartojamos elektros energijos sąskaita gali sukelti juoką. Mat ji siekia vos 30 centų.
Šį modelį sukūrę „Electrolux“ inžinieriai įrodė, kad dulkių siurblių darbo našumas priklauso ne tik nuo brutalios įrenginio galios. Norint efektyviai valyti įvairius paviršius, teko iš naujo perdaryti visą įrenginio konstrukciją. Aerodinamikos specialistai sukūrė naujų specializuotų „UltraOne“ dulkių siurblių serijai skirtų antgalių rinkinį, perdarė vamzdį, patobulino žarnos konstrukciją. Tokiu būdu pavyko maksimaliai optimizuoti įtraukiamo oro srautus ir su gerokai mažesniu varikliu pasiekti kelis kartus stipresnį siurbimo efektą. Aerodinaminiai patobulinimai turėjo malonų pašalinį efektą: ZUOQATTRO galėtų drąsiai su konkurentais varžytis ir penktoje – triukšmingumo rungtyje. Tuo rūpinasi dulkių siurblyje įdiegta „SilentAir“ technologija. Dirbdamas maksimaliu galios režimu įrenginys skleidžia 84 decibelį triukšmą. Tačiau „numetus bėgį“, prietaisas staiga prityla iki 65–70 decibelų.

ZUOQATTRO sveria 11 kilogramų. Šis svoris netaps našta, nes darbo metu dulkių siurblys keliauja paskui mus minkštų, paviršiaus nebraižančių ir nestringančių ratukų dėka. „Electrolux“ gaminys pasižymi itin gerai apgalvotu dizainu. Dalis specializuotiems darbams skirtų priedų pasislepia palyginti nedideliame įrenginio korpuse. Apačioje įsikūrė ypač efektyvus plaunamas filtras „Allergy Plus“, leidžiantis patikimai surinkti dulkes nuo kietų grindų paviršių ir padedantis filtruoti patalpų orą. Ši funkcija ypač patiks ir pravers alergijos kamuojamiems žmonėms.

Lengvas valdymas

Dirbant ZUOQATTRO galima nejučia pasijusti kosminio laivo kapitonu. Įrenginio valdymas perkeltas į ant vamzdžio montuojamą rankeną – nuotolinio valdymo pultelį. Juo greitai išjungiame ir išjungiame dulkių siurblį, pasirenkame vieną iš penkių galios režimų. Čia taip pat yra mygtukas „Auto“, kurį paspaudus, prietaisas pats parinks optimalų darbo režimą. Informacija apie siurbimo programą yra rodoma ant dulkių siurblio korpuso esančiame ekranėlyje. Jame taip pat išvysime pranešimą, kuris primins, kad atėjo laikas valyti oro filtrą ar pakeisti dulkių maišelį.

ZUOQATTRO lengvai laviruoja tarp baldų. Ilgas 9 metrų laidas ir lanksti dulkių siurbimo žarna leidžia dirbti nutolus nuo elektros lizdo net 12 metrų atstumu.

Išmanių antgalių rinkinys

ZUOQATTRO sėkmės paslaptis – tobulai sukonstruoti antgaliai, skirti įvairių paviršių valymui:

– „AeroPro Parketto Pro“. Pritaikytas kietų grindų paviršiams. Jo pagalba pavyks išvalyti parketo, laminato, grinlenčių ar plytelių tarpuose užstrigusius trupinius. Antgalis gerai susiurbia ant grindų nusileidusių dulkių sluoksnį, nekeldamas jo į orą. Šis priedas lengvai palenda po žemais baldais ir išvalo nematomose kambario vietose susikaupusius nešvarumus.

– „AeroPro 3-in-1“. Vienas sulankstomas antgalis – trys funkcijos. Šis priedas skirtas sunkiai pasiekiamų vietų, rūbų ir baldų valymui. Todėl galime būti ramūs, kad jo niekada nepamesime. Mažiems plyšiams siurbti skirtas priedas lengvai pavirsta drabužių valymui pritaikytu antgaliu. Vienas judesys ir šis tampa šepečiu, kuriuo galėsime lengvai išvalyti baldų apmušalus ar pasienius. „AeroPro“, kai jo nereikia darbui, yra statomas į dulkių siurblio korpuse esantį lizdą.

– Motorizuotas antgalis „AeroPro Extreme PowerPro“. Tai tikra ZUOQATTRO pažiba. Šis priedas skirtas giluminiam kilimų valymui. Masyvus antgalis lengvai slenka minkštu kiliminės dangos paviršiumi ir ištraukia net labiausiai priskretusius trupinius bei kitus nešvarumus. Darbo metu nereikia naudoti papildomos jėgos. Mat antgalis gerai priglunda prie bet kokio storio kilimo paviršiaus.

Išvados

„Electrolux UltraOne ZUOQATTRO“ – ypatingai ekonomiškas ir našus dulkių siurblys, kuriuo pagalba galima greitai ir lengvai išvalyti didelį buto ar namo plotą. Prietaisas pasižymi geromis siurbimo savybėmis. Efektyvų darbą garantuoja naujos kartos antgaliai, puikiai pritaikyti įvairiems valymo darbams.

ZUOQATTRO pasirūpina ne tik paviršių ir baldų švara. Dulkių siurblyje esantis filtras surenka ir sulaiko ore sklandančias žiedadulkes bei kitas kietąsias daleles, galinčias sukelti alerginę reakciją. Trumpai tariant, tai puikus kiekvieno namų šeimininko pagalbininkas.

COMMENTS