„Electrolux“ technologijos  sukurtos Jums

„Electrolux“ technologijos sukurtos Jums


Electrolux EWF1408WDL2 kaina: €

Electrolux EDH3498RDE kaina: €

 
Naujoji Electrolux EWF1408WDL2 skalbimo mašina, naudojanti 20 % mažiau energijos nei A+++ skalbyklė, išsiskiria ne tik savo 10 kg talpa, būg­ne esančiu LED apšvietimu, technologijomis, bet ir dideliu liečiamuoju LCD ekranu su tekstiniu meniu, kuriame galima pasirinkti ir lietuvių kalbą. Skalbyklėje esantis išmanusis svorio jutiklis kaskart skalbiant pataria jums, kiek skalbiklio reikėtų naudoti pagal skalbinių svorį užtikrinant idealų ir taupų skalbimo rezultatą. Technologija „OptiSense‘‘pritaiko skalbimo ciklą pagal skalbinių kiekį. Drabužiai niekada nebus skalbiami per daug, nes laiko, vandens ir energijos vertės nustatomos automatiškai pagal skalbinių kiekį, užtikrinant rūpestingiausią drabužių priežiūrą.

EWF1408WDL2 skalbimo mašinos ilgaamžis inverterinis variklis parenka tinkamą būgno sukimo greitį ir kryptį net tokiems audiniams, kuriuos galima pažeisti skalbiant kitose skalbyklėse. Ne veltui šios skalbimo mašinos kruopštus ir taupus skalbimas yra įvertintas pasaulinio lygio „WoolMark Blue“ sertifikatu, užtikrinančiu saugių ir efektyvų jautrių vilnos audinių skalbimą.

Daug kitų privalumų, pavyzdžiui, profesionali garų sistema, išlygina raukšleles ir atgaivina drabužius – jie tampa lygūs ir gaiviai kvepiantys. Skalbimo trukmės valdymas „Time Manager“ ar mėgstamos individualios programos įsiminimas ir paleidimas vos vienu „My Favorite“ mygtuko paspaudimu skalbimą daro dar kokybiškesnį ir malonesnį. Norint išsaugoti mėgstamą drabužį kuo naujesnį ir skalbimo procesą padaryti dar lengvesnį rekomenduojama naudoti naująsias „Electrolux“ džiovykles su šilumos siurblio technologija.

Electrolux EDH3498RDE džiovyklė su šilumos siurblio technologija yra A++ taupi, kruopščiai džiovinanti ir funkcionali pagalbininkė. Dideliame lietimui jautriame LCD ekrane vienu prisilietimu galima pasirinkti norimą programą ar funkciją, apie kurią informuoja tekstinis meniu, galimas ir lietuvių ar kita kalba.

Naujų technologijų, ilgaamžio inverterinio variklio, atvirkštinio maišymo ir „OptiSense“ drėgmės lygio daviklių derinys leidžia džiovinti net tuos audinius, kurie yra itin jautrūs temperatūrai. Todėl „Electrolux“ džiovyklėse galite džiovinti net tokius gležnus audinius kaip šilkas ar vilna, ko nerekomenduojama daryti su kitomis džiovyklėmis. Kruopštus ir saugus itin pažeidžiamų skalbinių džiovinimas yra įvertintas pasaulinio lygio „WoolMark“ sertifikatu, todėl galima džiovinti net tuos vilnos audinius, kurie gali būti džiovinami tik natūraliu būdu.

Įvairiausios skalbinių džiovinimo programos, pavyzdžiui, greitas ar tylus džiovinimas, patalynės ar sportinės aprangos programa užtikrins norimą rezultatą pasirenkant drėgmės lygį ar papildomą „Reverse+‘‘ funkciją. Papildomai komplektuojamas džiovinimo krepšys leis išdžiovinti ar atšviežinti net batus pagal pasirinktą laiką.

Efektyvius džiovinimo rezultatus užtikrina patikimas ketursluoksnis filtras, kuris ne tik kokybiškai surenka net ir mažiausius pūkelius, bet ir yra lengvai valomas. Galimybė keisti durelių kryptį ir sukauptą vandenį nukreipti iškart į kanalizaciją užtikrina dar patogesnį drabužių džiovinimo procesą, todėl ilgiau ir greičiau mėgaukitės savo mėgstamais drabužiais.

COMMENTS