Electrolux EACM-10 EW | EACM-12 GE: padės įveikti karštį

Electrolux EACM-10 EW | EACM-12 GE: padės įveikti karštį


Electrolux EACM-10 EW kaina: €

Electrolux EACM-12 GE kaina: €

Galingas kondicionierius – tikras išsigelbėjimas karštą vasaros dieną. Deja, stacionarų modelį su didele dėže, kabinama ant išorinės namo sienos, galima įrengti ne visur ir ne visada. Tačiau neskubėkime nuleisti rankų! Mums į pagalbą atskuba „Electrolux“ sukurti mobilieji kondicionierių modeliai. Jie užima tiek pat vietos, kiek nedidelė kėdė su atlošu. Šiuos kondicionierius galima nesunkiai pervežti iš vienos patalpos į kitą. „Electrolux“ įrenginiai karštą orą į lauką iš kambario pašalina per storą žarną, kurią galima prijungti prie ventiliacijos angos arba tiesiog nukreipti pro lango ar balkono durų plyšį.

„Electrolux EACM-10 EW“  įspūdingai atrodo. Grakščiai išlenktą grotelių konstrukciją dizaineriai parinko ne tik dėl išvaizdos. Jos labai tolygiai paskirsto šaltą orą po visą kambarį. Kondicionierius gali šaldyti, vėdinti ir džiovinti. Įrenginio funkcijas valdome nuotoliniu pulteliu. EACM-10 EW sveria 33 kg ir turi 2,9 kW galios kompresorių. Jį rekomenduojama naudoti iki 30 m2 dydžio patalpose.

Electrolux EACM-10 EW

„Electrolux EACM-12 GE“ – šiek tiek lengvesnis (29 kg) ir galingesnis (3,5 kW), todėl jį rekomenduojame tiems, kuriems dažnai reikia atvėsinti kelias skirtingas didesnio ploto patalpas. Kaip ir EACM-10 EW, šis „Electrolux“ modelis gali dirbti aušinimo, vėdinimo ir oro sausinimo režimais.

Abu šie kondicionieriai perteklinę drėgmę paverčia garais ir iš patalpos pašalina kartu su šiltu oru. Tačiau kovojant su ypač aukštu drėgnumu praverčia papildoma drenažinė pompa.

Electrolux EACM-12 GE

COMMENTS