EcoWheels City: miesto paspirtukas

EcoWheels City: miesto paspirtukas

Nė mirktelėti nespėjome, o paspirtukai iš vaikiškų žaislų staiga tapo solidžia ir patogia transporto priemone! Nors šiuolaikiniai paspirtukai labai panašūs į savo pirmtakus, tačiau juose pritaikyti sprendimai leidžia jais važinėtis ne visada idealiai sutvarkytomis gatvėmis, šaligatviais bei dviračių takais. „EcoWheels City“ – vienas universaliausių naujos kartos miesto paspirtukų. Juo gali važinėtis ir jaunas, ir senas!

EcoWheels City“ pagamintas iš labai tvirto aliuminio lydinio ir sveria vos 5,5 kg. Atrodo, kad jo kūrėjai sėmėsi įkvėpimo iš japoniškų „origami“ popieriaus lankstinių. Transportavimo metu paspirtuką galima perlenkti per pusę, o vairo atrama pavirsta patogiu laikikliu. Sulankstytoje padėtyje „EcoWheels City“ dydžiu pasidaro panašus į suglaustą fotoaparato stovą. Toks daiktas užima nedaug vietos bagažinėje, nekelia sunkumų važiuojant viešuoju transportu, jį lengva užnešti laiptais.

Didžiausias „City“ privalumas – jį galima pritaikyti įvairaus ūgio žmonėms. Dėl reguliuojamo ilgio teleskopinės vairo atramos šiuo paspirtuku patogiai važinėjasi ir 1,2 m ūgio vaikas, ir beveik dvimetrinis vyras! Bandymų metu įsitikinome, kad „EcoWheels City“ be jokių problemų atlaiko iki 100 kg krovinį.

Naujausia kaina:

Idealiai pritaikytas miestui

Mūsų gatvės ir šaligatviai negali pasigirti itin lygia danga, tačiau „EcoWheels City“ stebėtinai gerai sugeria nelygumus. Lyginant su kitais modeliais, šis paspirtukas turi gerokai didesnius ratus. Jų skersmuo siekia net 20 cm, todėl jie labai lengvai įveikia duobių kraštus ir statmenas, po žiemos iškrypusių šaligatvių plytelių briaunas.

Be to, abu paspirtuko ratai aprūpinti amortizatoriais! Jie efektyviai sugeria kelio nelygumus ir apsaugo vairuotojo rankas nuo smūgių bei vibracijos.

Judrus kaip vijurkas!

EcoWheels City“ gerai jaučiasi intensyvaus eismo sąlygomis. 33 cm pločio vairas leidžia lengvai aplenkti staigiai kelią pastojančias kliūtis. Norint sustabdyti paspirtuką, tereikia kulnu spustelėti galinio rato sparną, kuris tuo pačiu metu atlieka stabdžio svirties vaidmenį.

Išvados

Bandymų metu išsiaiškinome tai, ką jau seniai žino kiekvienas paauglys. Paspirtukas – tai šauni pramoga! Tačiau „EcoWheels City“ gali pasiūlyti gerokai daugiau. Tai labai praktiškas transportas, leidžiantis be vargo įveikti nedidelius miesto atstumus. Dėl mažo svorio ir matmenų šį paspirtuką galima naudoti praktiškai visur ir visada. Papildomą balą skiriame už teleskopinę vairo konstrukciją, dėl kurios  „City“ vienodai gerai tinka visiems šeimos nariams.

COMMENTS