Dyson V7 Fluffy | V7 Animal Pro: Tikri švaros ekspertai!

Dyson V7 Fluffy | V7 Animal Pro: Tikri švaros ekspertai!


„Dyson V7 Fluffy“ kaina: €

„Dyson V7 Animal Pro“ kaina: €

„Dyson“ technikos bandymai visada sulaukia ypatingo GIDO skaitytojų dėmesio. Jau seniai supratome, kodėl taip yra. Naudojantis „Dyson“ prietaisais visada atrodo, kad jie sukurti būtent mums!

„Dyson“ belaidžiai siurbliai į mūsų bandymų laboratoriją atkeliauja nebe pirmą kartą. Savo pažintį su jais pradėjome nuo „Dyson V6 Animal Pro“ modelio. Paskui sekė „Dyson V8 Absolute“ bandymai. Atėjo eilė V7 serijai! Šį kartą nusprendėme išsiaiškinti, ko verti du „Dyson“ modeliai –  „V7 Fluffy“ ir „V7 Animal Pro“.

Dulkių siurblio konstrukcija ir galimybės

Atrodo, kad kurdami naująją V7 seriją „Dyson“ dizaineriai ir inžinieriai pabandė „pasiskolinti“ geriausias V6 ir V8 modelių savybes. Jiems tai pavyko! V7 veikia tyliau ir ilgiau už V6, bet kartu yra gerokai lengvesni už V8 „flagmanus“.

Dirbant standartiniu režimu, V7 baterijos pakanka pusvalandžiui. Uždėjus motorizuotus antgalius abu modeliai be papildomos įkrovos išgyvena net 20 min., o įjungus turborežimą – 5–6 minutes.

„V7 Fluffy“ ir „V7 Animal Pro“ sveria vos 2,4 kg. Palyginti su V6, jie turi trečdaliu didesnį dulkių surinkimo konteinerį. Jis lygiai toks pat kaip V8 modelyje. Nešvarumai iš dulkių siurblio pašalinami vienu judesiu ir akimirksniu iškeliauja į šiukšlių dėžę.

Jau minėjome, kad abu V7 serijos atstovai dirba gerokai tyliau už V6 „giminaičius“. Nusprendėme pakartoti bandymą, kurį anksčiau atlikome su „Dyson V8 Absolute“. Pabandėme vienu metu siurbti kambarį ir kalbėti telefonu. Atliekant tokį triuką, mūsų pašnekovas net neišgirdo standartiniu režimu veikusio siurblio!

Kaip ir kiti „Dyson“ dulkių siurbliai, V7 naudoja „2 Tier Radial“ dviejų pakopų sistemą, sudarytą iš 15 ciklonų. Jai nereikalingi dulkių maišeliai, o darbo metu siurblys niekada nepraranda galios. Abu V7 modeliai valo ne tik grindis ar baldus, bet ir patalpų orą. Ciklono sistemą papildo daugkartiniai pirminio valymo bei smulkiųjų dalelių HEPA filtrai, kurie sulaiko dulkes, bakterijas ir alergenus. Tam, kad filtrai veiktų visu pajėgumu, pakanka juos kartą per mėnesį praskalauti tekančiu vandeniu.

„V7 Fluffy“ šepetys su minkštu voleliu puikiai tinka kietųjų grindų priežiūrai

Vienas siurblys – visiems darbams

„Dyson V7“ serijos siurbliai prisitaiko prie mūsų poreikių. Kartu su jais gausime įspūdingą priedų rinkinį. Naudodami skirtingus antgalius įrenginį paversime aukštai esančius paviršius valančiu šepečiu arba lengvu rankiniu dulkių siurbliu.

„V7 Animal Pro“ turi motorizuotą antgalį kiliminei dangai valyti

Kuo skiriasi „V7 Fluffy“ ir „V7 Animal Pro“?

„Dyson V7 Fluffy“ – tikras kietųjų grindų dangų specialistas! Jis turi minkštą cilindro formos šepetį, kuris vienu metu labai efektyviai šalina ir stambias šiukšles, ir smulkias dulkių daleles.

„V7 Animal Pro“ lengvai įves tvarką tuose namuose, kuriuose gausu kiliminės dangos. Šis belaidis siurblys „apginkluota“ tiesioginę pavara turinčiu šepečiu. Ant jo esantys šereliai giliai įsiskverbia į kilimo paviršių, pašalindami priskretusius nešvarumus. Jis taip pat idealiai surenka įsivėlusius naminių gyvūnų plaukus.

COMMENTS