„Dyson V6 Animal Pro“ elektrinė šluota

„Dyson V6 Animal Pro“ elektrinė šluota

Kai namuose siaučia keturkojai augintiniai, tvarkos palaikymas tampa sunkiai įgyvendinama užduotimi. Jų plaukai įsivelia į kiliminę dangą, limpa prie minkštų baldų ir pinasi ją ant grindų. Tik geras dulkių siurblys – pakankamai galingas, kad išsiurbtų nešvarumus ir pakankamai lankstus, kad galėtų pasiekti tolimiausius kampelius, – gali sugrąžinti švarą į mūsų namus. TECHNORAMA darbuotojai įsitikino, kad geriausiai su šia užduotimi susitvarko „Dyson V6 Animal Pro“ modelis.
Šis vertikalios konstrukcijos belaidis siurblys sveria vos 2,1 kilogramo, o nuėmus ilgą vamzdį, kuriuo galime valyti ne tik grindis, bet ir palubėje susikaupusius voratinklius, dar labiau palengvėja. Siurblio rankena labai patogiai guli rankoje ir padeda pasiekti įvairiausius užkaborius, kurie paprastai lieka neišvalyti.

Dyson_14_

Grindų valymui skirtas platus motorizuotas antgalis. Juo galima valyti visų tipų grindų grindų dangas. Galingas skaitmeninis variklis ir dviejų lygių cikloninė sistema, sudaryta iš 15 galios neprarandančių elementų, įtraukia sutraukia įsivėlusius plaukus ir dulkes. Rankiniam valymui skirtas antgalis taip pat apginkluotas varikliu.
Siurblio baterijos pakanka 20 darbo minučių. Reikalui esant, galima naudoti „turbo“ režimą. Per šešias minutes jis susidoroja su labiausiai priskretusiais nešvarumais. Įrenginio baterija įkraunama, įstačius siurblį į krovimo stotelę, kuri yra patogiai tvirtinama ant sienos. Siurblio surinktas nepageidaujamas turinys kaupiamas 0,4 litro konteineryje, kurį labai lengva išvalyti, nesukeliant dulkių debesies.

Dyson_15

COMMENTS