Dyson Cyclone V11™ Absolute: valanda galingo siurbimo be jokių laidų

Dyson Cyclone V11™ Absolute: valanda galingo siurbimo be jokių laidų

Apie ką pagalvojote, kai išgirstate žodžius „namų tvarkymas“? Jeigu vaizduotė piešia susitikimą su iš nežinia kur atsirandančiu dulkių sluoksniu, paloviuose tūnančiais neaiškios kilmės pūkų debesimis ir nemalonia rutina, tuomet jums būtina perskaityti šią apžvalgą, kurioje papasakosime apie naująjį „Dyson Cyclone V11™ Absolute“ dulkių siurblį. Patikėkite, šis daikčiukas gali pakeisti jūsų gyvenimą!

Naujausia kaina: 

Mes esame išbandę daugybę dulkių siurblių, tačiauDyson Cyclone V11™ Absolute yra pirmasis, su kuriuo valyti dulkes ne tik paprasta, bet netgi linksma. Esame įpratę manyti, kad egzistuoja dvi dulkių siurblių rūšys – galingi ir triukšmingi laidiniai prietaisai bei lengvi belaidžiai siurbliukai.

Laidiniai siurbliai sugeba įvesti tvarką namuose, bet darbas su tokiais švaros sargais labai primena užsispyrusio dramblio vedžiojimą uždarose patalpose, kai daugiau laiko praleidžiame konstruodami siurblį iš skirtingų dalių, o po tai bandydami išlaviruoti tarp kelią nuolat pastojančių baldų ir kitų daiktų. Nenuostabu, kad šią procedūrą stengiamės atidėti iki paskutinės minutės. Tradiciniai belaidžiai siurbliai – daug patogesni, tačiau jiems akivaizdžiai trūksta galios, o ir tokių siurblių baterijos labai dažnai pasibaigia pačiu netinkamiausiu momentu… ir tuomet mums tenka sugrįžti prie laidinio monstro.

Ir tą akimirką, kai jau beveik susitaikome su susiklosčiusia padėtimi, į sceną išeina technologijų kompanija „Dyson“, kuri eilinį kartą nusprendžia pakeisti žaidimo taisykles! Dabar galite pamiršti viską, ką žinojote apie dulkių siurblius, nes atėjo laikas susipažinti su naujuojuDyson Cyclone V11™ Absolute. Šis „Žvaigždžių karų“ ginklą primenantis gražuolis sujungė geriausias laidinių ir belaidžių siurblių savybes.

Dyson Cyclone V11™ Absolute – lengvas, vos 3 kg sveriantis belaidis rankinis dulkių siurblys. Tačiau jo variklis sukasi 125 tūkst. sūkių per minutę greičiu ir sugeneruoja net 185 AW (oro vatų) siurbimo galią, prilygstančią galingiems laidiniams siurbliams. Iš pirmo žvilgsnio naujasis „Dyson“ primena mūsų pamėgtą V10 modelį.

Praktiškai visi šio belaidžio dulkių siurblio elementai yra sumontuoti lygiagrečiai, kad valymo metu nevaržytų judesių laisvės ir leistų pasiekti sunkiai prieinamus kampelius. Tačiau yra labai reikšmingų skirtumų. Visų pirma, į akis krenta LCD ekranas: jis leidžia rinktis galios režimus, rodo likusį baterijos darbo laiką, informuoja, kad atėjo laikas valyti filtrą, ir praneša apie trikdžius. NorsDyson Cyclone V11™ Absolute turi talpesnę bateriją ir užtikrina net 20 proc. galingesnį siurbimą, bet, tuo pačiu, yra gerokai tylesnis už V10.

Išmanusis antgalis parenka siurbimo galią

Siurblio vamzdyje akimirksniu pradingsta trupiniai, prilipę nešvarumai ir į kiliminę dangą įsipynę pūkai bei gyvūnų plaukai! Vien brutalios jėgos pasiekti efektyvų valymą tikrai nepakanka, todėl „Dyson“ inžinieriai naująjį dulkių siurblį aprūpino išmaniuoju motorizuotu „High Torque“ antgaliu. Jis turi dinaminį apkrovos jutiklį, kuris 360 kartų per sekundę tikrina šepečio juostos pasipriešinimą ir pajutęs grindų dangos pokyčius duoda komandą varikliui keisti apsukas.

Kol valote lygų ir kietą grindų paviršių,Dyson Cyclone V11™ Absolute parenka lengvesnį darbo režimą, kurio pakanka nešvarumams išsiurbti, tačiau vos tik užvažiuojate ant kiliminės dangos, siurblys akimirksniu atgyja ir sukuria tokią siurbimo galią, prieš kurią negali atsilaikyti net labiausiai priskretę nešvarumai. Antgalio priekyje yra svirtelė. Ji atveria vožtuvą, kai norite susiurbti stambesnius trupinius.

Trys galios režimai

  • Ekonominis. Puikiai tinka kietiems grindų paviršiams valyti. Jį naudojant baterijos įkrovos pakanka maždaug 60 minučių. Tačiau pasirinkus nemotorizuotus antgalius, skirtus baldų ar užuolaidų valymui mums pavyko darbo laiką prailginti iki rekordinių 75 minučių!
  • Maksimalus (angl. „Boost“). Užtikrina dvigubai galingesnį siurbimą, kai reikia valant kilimines dangas, automobilio saloną ar gyvūnų plaukais nusėtus minkštus baldų paviršius.
  • Automatinis. Drauge su „High Torque“ antgaliu išmaniai parenka optimalų darbo režimą, užtikrindamas efektyvų valymą ir ilgiausią darbo laiką. Šį režimą mes pamėgome labiausiai: labai geras jausmas, kai dulkių siurbliui nereikia nurodinėti, ką jis turi daryti!

Apie viską pagalvota!

Dėl talpios baterijosDyson Cyclone V11™ Absolute gali veikti ilgiau už savo pirmtakus, todėl tam, kad galėtumėte valyti savo namus be jokių pertraukų, šis siurblys buvo aprūpinta 40 proc. didesne šiukšlių talpa. Šaunu tai, kad ji yra permatoma: galite matyti konteinerio užpildymo lygį ir netgi pastebėti įsiurbtus daikčiukus, kurie buvo nuriedėję po baldais ar pasislėpę kiliminėje dangoje. Kai ateina laikas tuštinti šiukšlių talpą, „nusitaikyk ir šauk“ sistema tai atlieka vienu svirtelės spustelėjimu.

Dyson Cyclone V11™ Absolute valo ne tik grindis, bet ir orą! Siurblio korpuso gale sumontuotas HEPA filtras sulaiko alergenus ir kitas kvėpavimo takus dirginančias daleles, kuriuos galėtų apsunkinti alergija ir astma sergančių žmonių gyvenimą. Filtras yra daugkartinis, jį vidutiniškai reikia plauti vos vieną kartą per mėnesį.

„Dyson“ visada pasiruošęs darbui. Jis siurblys turi prie sienos tvirtinamą įkrovimo stotelę, todėl pakabinus siurblį į vietą jis iš karto ima pildyti elektros energijos rezervą. Visa baterijos įkrova trunka apie 4,5 valandos.

Išvados

„Dyson“ užbaigia laidinių dulkių siurblių erą! NaujasisDyson Cyclone V11™ Absolute yra toks galingas ir universalus, kad lengvai pavaduoja laidinius konkurentus. Ištisą valandą laikančios baterijos pakaks sutvarkyti visus namus, o „Boost“ režimas padės įveikti net labiausiai įsisenėjusius nešvarumus. Bandydami Dyson Cyclone V11™ Absolute įsitikinome, kad šis siurblys yra tiesiog nepamainomas, jei namuose karaliauja keturkojai augintiniai! Dėl modulinės sistemos idealiai tinka visiems valymo darbams: su juo lengvai išvalysite grindis, kilimines dangas, baldus, užuolaidas ir automobilio saloną, pasieksite sunkiai prieinamas palubės vietas bei aukštų baldų paviršius. Tačiau bene svarbiausias dalykas, kurį sužinome testuodami naująjį „Dyson“ – tai, kad namų tvarkymas gali būti šauni pramoga!

 

COMMENTS