Dyson V11 Absolut: Valanda siurbimo be jokių laidų

Dyson V11 Absolut: Valanda siurbimo be jokių laidų

Išmanūs gali būti ne tik telefonai, bet ir dulkių siurbliai! Tuo mes įsitikinome išbandę naująją „Dyson V11“ belaidę elektrinę šluotą. Ji turi motorizuotą šepetį su jutikliu, kuris atpažįsta valomą paviršių ir parenka optimalų valymo režimą.

Naujausia kaina: 

Dyson V11“ labai primena mūsų pamėgtą V10 modelį. Praktiškai visi šio belaidžio dulkių siurblio elementai yra sumontuoti lygiagrečiai, kad valymo metu nevaržytų judesių laisvės ir leistų pasiekti sunkiai prieinamus kampelius. Tačiau yra labai reikšmingų skirtumų.

Visų pirma, į akis krenta LCD ekranas: jis leidžia rinktis galios režimus, rodo likusį baterijos darbo laiką, informuoja, kad atėjo laikas valyti filtrą, ir praneša apie trikdžius.

V11 turi talpesnę bateriją ir užtikrina net 20 proc. galingesnį siurbimą, bet, tuo pačiu, yra gerokai tylesnis už V10 modelį. Sunku patikėti, bet „Dyson V11“ dulkių siurblio variklio apsukos siekia net 125000 sūkių per minutę! Kad tai nėra vien sausi skaičiai, įsitikinome vos tik įjungėme naująją šluotą.

Efektas toks, tarsi valytumėte grindis galingiausiu laidiniu siurbliu, o ne lengva, vos 3 kg sveriančia rankine šluota! Siurblio vamzdyje akimirksniu pradingsta trupiniai, prilipę nešvarumai ir į kiliminę dangą įsipynę pūkai bei gyvūnų plaukai.

Išmanusis antgalis parenka siurbimo galią

Vien brutalios jėgos pasiekti efektyvų valymą tikrai nepakanka. Todėl „Dyson“ inžinieriai naująjį dulkių siurblį aprūpino išmaniuoju motorizuotu „High Torque“ antgaliu. Jis turi dinaminį apkrovos jutiklį, kuris 360 kartų per sekundę tikrina šepečio juostos pasipriešinimą ir pajutęs grindų dangos pokyčius duoda komandą varikliui keisti apsukas.

Kol valote lygų ir kietą grindų paviršių, „Dyson V11“ parenka lengvesnį darbo režimą, kurio pakanka nešvarumams išsiurbti, tačiau vos tik užvažiuojate ant kiliminės dangos, siurblys akimirksniu atgyja ir sukuria tokią siurbimo galią, prieš kurią negali atsilaikyti net labiausiai priskretę nešvarumai. Antgalio priekyje yra svirtelė. Ji atveria vožtuvą, kai norite susiurbti stambesnius trupinius.

Trys galios režimai

  • Ekonominis. Puikiai tinka kietiems grindų paviršiams valyti. Jį naudojant baterijos įkrovos pakanka maždaug 60 minučių. Tačiau pasirinkus nemotorizuotus antgalius, skirtus baldų ar užuolaidų valymui mums pavyko darbo laiką prailginti iki rekordinių 75 minučių!
  • Maksimalus (angl. „Boost“). Užtikrina dvigubai galingesnį siurbimą, kai reikia valant kilimines dangas, automobilio saloną ar gyvūnų plaukais nusėtus minkštus baldų paviršius.
  • Automatinis. Drauge su „High Torque“ antgaliu išmaniai parenka optimalų darbo režimą, užtikrindamas efektyvų valymą ir ilgiausią darbo laiką. Šį režimą mes pamėgome labiausiai: labai geras jausmas, kai dulkių siurbliui nereikia nurodinėti, ką jis turi daryti!

Apie viską pagalvota!

Dėl talpios baterijos „Dyson V11“ gali veikti ilgiau už savo pirmtakus, todėl tam, kad galėtumėte valyti savo namus be jokių pertraukų, ši šluota buvo aprūpinta 40 proc. didesne šiukšlių talpa. Kai vis dėl to ateina laikas tuštinti šiukšlių konteinerį, „nusitaikyk ir šauk“ sistema tai atlieka vienu svirtelės spustelėjimu.

V11 valo ne tik grindis, bet ir orą! Šluotos korpuso gale sumontuotas HEPA filtras sulaiko alergenus ir kitas kvėpavimo takus dirginančias daleles, kuriuos galėtų apsunkinti alergija ir astma sergančių žmonių gyvenimą. Filtras yra daugkartinis, jį vidutiniškai reikia plauti vos vieną kartą per mėnesį.

„Dyson“ visada pasiruošęs darbui. Jis siurblys turi prie sienos tvirtinamą įkrovimo stotelę, todėl pakabinus siurblį į vietą jis iš karto ima pildyti elektros energijos rezervą. Visa baterijos įkrova trunka apie 4,5 valandos.

Išvados

Dyson V11“ – galingas ir universalus belaidis dulkių siurblys. Pačių aukščiausių įvertinimų sulaukė išmanusis „High Torque“ antgalis. Jis puikiai parenka darbo režimus ir švariai valo bet kokio tipo grindis bei kilimines dangas. Galingasis V11 lengvai atstoja įprastus laidinius siurblius, o dėl modulinės sistemos idealiai tinka visiems valymo darbams: su juo lengvai išvalysite grindis, kilimines dangas, baldus, užuolaidas ir automobilio saloną, pasieksite sunkiai prieinamas palubės vietas bei aukštų baldų paviršius.

Komentarai

COMMENTS