Dyson Pure Hot + Cool: vėsina, šildo ir valo orą

Dyson Pure Hot + Cool: vėsina, šildo ir valo orą


Naujausia kaina: €

Jis atvėsina karštą vasaros dieną, sušildo šaltą rudens vakarą ir dar pasirūpina, kad savo namuose visada galėtume kvėpuoti švariu ir tyru oru. Ko gero, naujasis „Dyson Pure Hot + Cool“ – tai universaliausias įrenginys, kokį mums yra tekę matyti!

Gyvename tokioje klimato juostoje, kur gamta nuolat „džiugina“ radikaliais pokyčiais: nesiliaunantį lietų keičia nesibaigianti sausra, o nepakeliamą karštį – žvarbūs ir vėjuoti orai. Todėl nieko nestebina, kad beveik kiekvienuose namuose galima surasti ir ventiliatorių, ir šildytuvą. Tačiau ar tikrai mums šie įrenginiai yra reikalingi? Šį klausimą sau uždavę „Dyson“ inžinieriai sukūrė naują universalų prietaisą, kurį namuose galima naudoti ištisus metus. „Pure Hot + Cool “ ne tik vėsina, šildo, bet ir valo patalpų orą.

Galingas ir tylus ventiliatorius

Karštą dieną „Pure Hot + Cool “ tyliai pučia galingą gaivaus oro srovę. Kaip ir kituose mūsų išbandytuose „Dyson“ ventiliatorių modeliuose, čia mes nerasime aštriabriaunių, dideliu greičiu besisukančių menčių, kurios sukelia pavojų vaikams ar keturkojams augintiniams.

„Pure Hot + Cool “ įdiegta „Air Multiplier“ technologija. Įrenginio stove įmontuotas variklis su aerodinamine turbina, kuri įsiurbia orą ir išstumia jį pro viršutinę korpuso dalį juosiantį plyšį. Tokia konstrukcija išleidžiamo oro srovę sustiprina dešimtis kartų.

Nusprendėme atlikti nedidelį eksperimentą. Pasiskolinę muilo burbuliukų šautuvą, iššovėme juo į „Pure Hot + Cool“ angą. Vangiai pro ventiliatorių sklendžiantys burbuliukai staiga „nuspaudė“ akseleratoriaus pedalą ir nuskriejo į tolimiausius patalpos kampelius. Tačiau nė vienas iš jų nesprogo, kol nenusileido ant grindų ar baldų! „Dyson“ pučiamas oras primena švelnų vėjelį. Oras sklinda labai tolygiai, be mentiniams ventiliatoriams būdingų gūsių. Darbo metu ventiliatorius praktiškai neskleidžia triukšmo: garsai paskęsta aplinkos šurmulyje.

Pure_003

Jauki šiluma

Spustelėjus vieną mygtuką, „Pure Hot + Cool “ tampa galingu šildytuvu. Jo korpuse įmontuotas galingas kaitinimo elementas greitai sušildo orą, o ventiliatorius tolygiai jį paskirsto. „Jet Focus“ technologija leidžia pasirinkti vieną iš dviejų oro srauto krypčių. Galime palaikyti oro cirkuliavimą visoje patalpoje arba nukreipti išpučiamą srautą tiesiai į save.

Pure_005

HEPA filtras sulaiko bakterijas, žiedadulkes, alergenus, dulkes ir nemalonius kvapus

Švarus ir gaivus oras

Vienas didžiausių „Dyson Pure Hot + Cool“ privalumų, kuriuo ga­lėsime mėgautis kiek­­vie­ną dieną, – tai švarus ir gaivus oras! Prietaise įdėtas „Dyson 360°“ HEPA filtras su stiklo pluoštu sulaiko 99,95 proc. visų alergenų ir kenksmingų dalelių, kurių dydis tik 0,1 mikrono ir net 99,97 proc. dalelių, kurių dydis – 0,3 mikrono.

Kartą per metus keičiamas HEPA filtras yra aprūpintas aktyvuotos anglies sluoksniu. Jis sugeria dulkes, alergenus, bakterijas, pelėsinio grybelio sporas, pramonines ir automobilių išmetamąsias dujas, nemalonius kvapus ir garus, gyvūnų plaukelius bei galbūt kenksmingas mikroskopinio dydžio daleles.

„Dyson Pure Hot + Cool “ įmontuoti jutikliai prižiūri oro kokybę ir parenka pūtimo greitį, kad valytuvas dirbtų pačiu efektyviausiu režimu. Pasiekęs reikiamą oro švaros lygį, aparatas automatiškai išsijungia.

COMMENTS