Dyson V11 Absolute Extra ir Extra Pro: geriausias dulkių siurblys tapo dar geresniu!

Dyson V11 Absolute Extra ir Extra Pro: geriausias dulkių siurblys tapo dar geresniu!

Pamenate, mes pasakojome apie „Dyson V11 Absolute“ dulkių siurblį, kuris paliko bandymų metu mums paliko neišdildomą įspūdį? Tokio galingo, patogaus ir išmanaus dulkių ir nešvarumų naikintojo mes dar nebuvome matę! Tačiau „Dyson“ nestovi vietoje ir visai neseniai išleido dar dvi naujas „Dyson V11 Absolute“ versijas – „Extra“ ir „Extra Pro“. Šioje apžvalgoje mes papasakosime, kuo jie skiriasi nuo ankstesnio „Dyson V11 Absolute“ modelio ir padėsime išsirinkti jums geriausiai tinkamą V11™ variantą.

  

Dyson V11 Absolute Extra Pro kaina: 

Dyson V11 Absolute Extra kaina: 

Susitikimas su „Dyson V11 Absolute Extra“ ir „Extra Pro“ – tarsi pasimatymas su senu bičiuliu. Savo dizainu ir išvaizda naujieji siurbliai labai primena mums gerai pažįstamą „V11 Absolute“ modelį… Tačiau kas gi čia? Išimama baterija! Vien už šią naujovę mes galėtume „Dyson“ parašyti patį aukščiausią įvertinimą, tačiau malonios staigmenos tuo nesibaigia.

 „Dyson V11 Absolute Extra“ ir „Extra Pro“ paveldėjo visas geriausias „V11 Absolute“ dulkių siurblio savybes. Jie savyje sujungė laidinių siurblių galią ir belaidžių modelių mobilumą.

Visi ankstesni „Dyson V11 Absolute“ serijos atstovai svėrė 3 kg. Jų variklis sukosi 125 tūkst. sūkių per minutę greičiu ir generavo 185 AW (oro vatų) siurbimo galią, prilygstančią galingiems laidiniams siurbliams. Naujosios kartos „Dyson V11™“ generuoja 220 AW įsiurbimo galią, tad galima ko gero drąsiai atsisveikinti su laidiniais dulkių siurbliais. Nepaisant padidintos galios, siurblių svoris pakito vos keliais gramais.

Iš pirmo žvilgsnio naujieji  „Dyson“ primena kitą mūsų pamėgtą „Dyson V10“ modelį. Praktiškai visi šio belaidžio dulkių siurblio elementai yra sumontuoti lygiagrečiai, kad valymo metu nevaržytų judesių laisvės ir leistų pasiekti sunkiai prieinamus kampelius. Tačiau yra labai reikšmingų skirtumų. Visų pirma, į akis krenta LCD ekranas: jis leidžia rinktis galios režimus, rodo likusį baterijos darbo laiką, informuoja, kad atėjo laikas valyti filtrą, ir praneša apie trikdžius. Nors „Dyson V11 Absolute“ turi talpesnę bateriją ir užtikrina net 20 proc. galingesnį siurbimą, bet, tuo pačiu, yra gerokai tylesnis už V10™.

Išmanusis antgalis parenka siurbimo galią

Siurblio vamzdyje akimirksniu pradingsta trupiniai, prilipę nešvarumai ir į kiliminę dangą įsipynę pūkai bei gyvūnų plaukai! Vien jėgos pasiekti efektyvų valymą tikrai nepakanka, todėl „Dyson“ inžinieriai naująjį dulkių siurblį aprūpino išmaniuoju motorizuotu „High Torque“ antgaliu. Jis turi dinaminį apkrovos jutiklį, kuris 360 kartų per sekundę tikrina šepečio juostos pasipriešinimą ir pajutęs grindų dangos pokyčius duoda komandą varikliui keisti apsukas.

Kol valote lygų ir kietą grindų paviršių,  „Dyson V11 Absolute Extra“ ir „V11 Absolute Extra Pro“ parenka lengvesnį darbo režimą, kurio pakanka nešvarumams išsiurbti, tačiau vos tik užvažiuojate ant kiliminės dangos, siurblys akimirksniu atgyja ir sukuria tokią siurbimo galią, prieš kurią negali atsilaikyti net labiausiai priskretę nešvarumai. Antgalio priekyje yra svirtelė. Ji atveria vožtuvą, kai norite susiurbti stambesnius trupinius.

Trys galios režimai

  • Ekonominis. Puikiai tinka kietiems grindų paviršiams valyti. Jį naudojant vienos nuimamos baterijos pakanka maždaug 60 minučių. Tačiau pasirinkus nemotorizuotus antgalius, skirtus baldų ar užuolaidų valymui mums pavyko darbo laiką prailginti iki rekordinių 75 minučių!
  • Maksimalus (angl. „Boost“). Užtikrina dvigubai galingesnį siurbimą, kai reikia valant kilimines dangas, automobilio saloną ar gyvūnų plaukais nusėtus minkštus baldų paviršius.
  • Automatinis. Drauge su „High Torque“ antgaliu išmaniai parenka optimalų darbo režimą, užtikrindamas efektyvų valymą ir ilgiausią darbo laiką. Šį režimą mes pamėgome labiausiai: labai geras jausmas, kai dulkių siurbliui nereikia nurodinėti, ką jis turi daryti!

Apie viską pagalvota!

 „V11 Absolute Extra“ ir „Extra Pro“ turi nuimamas baterijas, todėl, naudodami papildomą akumuliatorių, siurblio darbo laiką galite prailginti net du kartus! Įsigijus  „V11 Absolute Extra“ papildomą bateriją teks pirkti atskirai, o pasirinkus „Extra Pro“ versiją ji iš karto atkeliaus dulkių siurblio komplekte.

Dėl ypač ilgo darbo laiko mes dar labiau įvertinome 40 proc. padidėjusio šiukšlių konteinerio privalumus. Jis pirmą kartą buvo panaudotas „Dyson V11 Absolute“ modelyje, o  „V11 Absolute Extra“ ir „Extra Pro“ atveju tapo tiesiog būtina patogaus darbo sąlyga.

Šaunu tai, kad šiukšlių talpa yra permatoma: galite matyti konteinerio užpildymo lygį ir netgi pastebėti įsiurbtus daikčiukus, kurie buvo nuriedėję po baldais ar pasislėpę kiliminėje dangoje. Kai ateina laikas tuštinti šiukšlių talpą, „nusitaikyk ir šauk“ sistema tai atlieka vienu svirtelės spustelėjimu.

 „V11 Absolute Extra“ ir „Extra Pro“ valo ne tik grindis, bet ir orą! Siurblio korpuso gale sumontuotas filtras, užtikrinantis visapusišką dulkių siurblio sistemos filtravimą, sulaiko alergenus ir kitas kvėpavimo takus dirginančias daleles, kuriuos galėtų apsunkinti alergija ir astma sergančių žmonių gyvenimą. Filtras yra daugkartinis, jį vidutiniškai reikia vos vieną kartą per mėnesį plauti šaltu vandeniu be jokių chemikalų bei leisti jam visai išdžiūti prieš įstatant atgal.

 „V11 Absolute Extra“ ir „Extra Pro“ komplektacija

Dyson V11 Absolute Extra“ ir „Extra Pro“ dulkių siurbliai gali pasigirti pačiais įspūdingiausiais naudingų priedų rinkiniais. „V11 Absolute Extra Pro“ atveju jis yra tiesiog milžiniškas. Atidarę pakuotę joje radome ne tik prie sienos tvirtinamą siurblio laikiklį, bet ir vertikalų ant grindų statomą stovą. „V11 Absolute Extra“ atveju stovo komplekte nėra, todėl maitinimo blokas yra jungiamas tiesiai į baterijos lizdą, patogiai pakabinus dulkių siurblį į krovimo stotelę.

Kitas išskirtinis  „V11 Absolute Extra Pro“ priedas, apie kurį jau minėjome, – tai papildoma baterija. Su ja galėsite nepertraukiamai valyti daugiau nei 2 valandas! Todėl šią versiją ypač rekomenduojame didelių namų savininkams.

Abu „Dyson“ naujokai taip pat turi net tris motorizuotus šepečius. Mums labiausiai patiko universalus „Torque Drive“ valymo šepetys su tiesiogine pavara. Mat juo galima valyti tiek kilimines dangas, tiek ir kietuosius grindų paviršius. Be to, kaip jau minėjome, šis antgalis turi jutiklį, kuris automatiškai parenka dulkių siurblio darbo režimą. Parketui ir kitoms kietosioms dangoms skirtas šepetys su minkštu voleliu, tačiau bandymų metu jo beveik nenaudojome, nes „Torque Drive“ taip gerai susidorojo su visomis užduotimis, kad papildomos „specialisto“ pagalbos jam neprireikė.

Trečiasis motorizuotas šepetys yra gerokai siauresnis. Juo efektyviai išvalysite minkštuosius baldus ir automobilio saloną. Šis priedas turi lanksčią galvutę, kuri leidžia parinkti optimalų šepečio kampą valant sunkiau pasiekiamas vietas.

Be to, „Dyson V11 Absolute Extra“ ir „Extra Pro“ pakuotėse rasite ilgą vamzdį, tris skirtingų formų ir kietumo šepečius, siaurų vietų valymo antgalį ir prie siurblio koto tvirtinamą priedų laikiklį.

Išvados

Mums vis dar sunku patikėti, bet „Dyson“ pavyko pagerinti „V11 Absolute“ – modelį, kuris užbaigė laidinių dulkių siurblių erą! Nuimama baterija, kuri naudojama „Dyson V11 Absolute Extra“ ir „Extra Pro“ modeliuose leidžia belaidžio valymo laiką prailginti net du kartus!

Dėl komplekte esančios papildomos baterijos ir ypač gausaus priedų rinkinio „Dyson V11 Absolute Extra Pro“ versija puikiai tiks didelių ir vidutinio dydžio namų savininkams, kurie iki šiol vis dar negalėdavo atsisakyti laidinio siurblio.

Senesnis straipsnis

COMMENTS