„Dyson AM09“ termoventiliatorius

„Dyson AM09“ termoventiliatorius

Gyvenant Lietuvoje tenka susitaikyti su mintimi, kad visi keturi metų laikai gali aplankyti mūsų kraštą dar iki vidurdienio. Kaip greitai sušilti grįžus iš lauko žvarbią vėjuotą dieną ir kaip atsigaivinti išvargintiems vasaros kaitros? Atsakymą surasti padėjo „Dyson AM09“ bandymai. Šis termoventiliatorius pasižymi ne tik fantastišku dizainu, bet ir ypatingais sugebėjimais.
„Dyson AM09“ iš tradicinių ventiliatorių tarpo išsiskiria tuo, kad neturi aštrių, triukšmą keliančių menčių. Įrenginio stove įmontuotas variklis su aerodinamine turbina, kuri pro apačioje esančias ertmes įsiurbia nedidelę oro srovę ir išstumia ją pro siaurą, ovalią korpuso dalį juosiantį plyšį. Tokiu būdu oro srovė yra sustiprinama dešimtis kartų. Ir visa tai pasiekiama minimaliomis energijos sąnaudomis ir nekeliant triukšmo. Prietaisas dirba taip tyliai, kad jį galima naudoti net miegamajame.


Termoventiliatorius turi kaitinimo elementą, kuris, mums panorėjus, įšildo išpučiamą orą, o reguliuojamas termostatas padeda palaikyti pastovią temperatūrą kambaryje. Įrenginys dirba dviem režimas: šildo visą patalpą arba pučia oro srovę mūsų pasirinkta kryptimi. Šią galimybę tikrai įvertinsime, kai sugrįšime namo sušalę ar sulyti. „Dyson AM09“ padės labai greitai sušilti, atpalaiduoti sustingusius raumenis ir išvengti pasimatymo su vaistininku.
Termoventiliatorius ne mažiau naudingas ir vasarą. Lengvą gaivinantį brizą primenanti vėsaus oro srovė sklinda tolygiai, be įprastiems ventiliatoriams būdingų gūsių. Prietaiso funkcijos valdomos pulteliu. Kai jo nenaudojame, pultelis gali ramiai gulėti ant ventiliatoriaus viršaus, paslaugiai prilaikomas viduje įmontuotų magnetų.

COMMENTS