DJI Spark: skraidantis  mažylis

DJI Spark: skraidantis mažylis


Naujausia kaina: €

Manote, kad dronas jums nereikalingas? Tik pažvelkite į „DJI Spark“ ir iš karto pakeisite savo nuomonę! Šis skraiduolis yra išmaniojo telefono dydžio, tačiau sugebėjimais prilygsta ar netgi lenkia didžiuosius konkurentus.

Dronas – puikus išradimas, ir juo nufilmuoti vaizdai gniaužia kvapą. Tačiau iki šiol tai buvo didelis, sunkus ir sudėtingas įrenginys. Toli gražu ne kiekvienas žmogus nori su savimi tampytis papildomą lagaminą. Padėtis pasikeitė visai neseniai, kai kompanija DJI išleido savo mažąjį skraiduolį „Mavic Pro“. Tačiau net jis atrodo tikras milžinas, palyginti su naujuoju „DJI Spark“. Jam netgi nebūtinas valdymo pultelis, šiam mažyliui galima įsakinėti telefonu ir net rankų gestais. Ne mažiau svarbus „Spark“ privalumas – jis kainuoja beveik tiek pat, kiek gera veiksmo kamera. Todėl priežasčių nebeturėti „drono“ daugiau nebeliko!

„DJI Spark“ gali pakilti ir nusileisti tiesiai ant delno

Konstrukcija ir galimybės

Laikant „DJI Spark“ rankoje apima keistas jausmas. Šis dronas sveria vos 300 g, t. y. beveik dvigubai mažiau nei artimiausias konkurentas. Tačiau iš karto matyti, kad tai tvirtas ir solidus įrenginys. „Spark“ sraigtų negalima atlenkti kaip „Mavic Pro“ modelyje. Būtent toks sprendimas leido gerokai sumažinti skraiduolio svorį. Tai tikrai geras kompromisas, nes šis droniukas kuprinėje užima ne daugiau vietos nei įprastas veidrodinis fotoaparatas.

„DJI Spark“ – tikras elektroninis „vabalas“ su daugybe skrydžio eigą kontroliuojančių jutiklių, GPS ir „Wi-Fi“ ryšio imtuvais, iki 16 minučių ore išbūnančia baterija ir 12 megapikselių raiškos kamera, kuri filmuoja „Full HD“ raiškos vaizdus. Dronas taip pat turi dviejų ašių stabilizavimo sistemą, tad filmuojamas vaizdas nesilieja ir nedreba.

Užfiksavęs šį rankų gestą „DJI Spark“ padarys asmenukę

Paprastas valdymas

„DJI Spark“ galima paleisti tiesiai nuo delno. Jis atpažįsta veidus ir rankų gestus. Judesiais nurodome dronui, kur jis turi skristi, liepiame padaryti asmenukę arba įsakome sugrįžti atgal. Didesnio nuotolio pasiskraidymams reikalingas pultelis arba programėlė, įdiegta „Android“ arba „iPhone“ telefone.

Programėlė naudoja beivelį „Wi-Fi“ ryšį ir valdo skraiduolį iki 100 m atstumu. Ji leidžia rinktis skrydžio ir filmavimo režimus. Be to, sugeba tiesiogiai transliuoti filmuojamus vaizdus į internetą, pavyzdžiui, „YouTube“ arba „Facebook“.

Dronas moka aplenkti kelią pastojančias kliūtis ir su grįžta pas šeimininką

Sunku patikėti, bet „DJI Spark“ sugeba išvystyti iki 50 km/val. greitį! Nuo savo šeimininko jis gali nutolti iki 500 m atstumu. Tokį rezultatą pavyks pasiekti valdant skraiduolį pulteliu, kurį teks įsigyti papildomai.

„DJI Spark“ pakeitė mūsų požiūrį į skraiduolius. Tai pirmasis dronas, kurį gali naudoti kiekvienas, net visiškai nepatyręs vartotojas.

COMMENTS