DJI Phantom 4 Pro: skraiduolis su profesionalia vaizdo kamera

DJI Phantom 4 Pro: skraiduolis su profesionalia vaizdo kamera


Naujausia kaina: €

Ko gero, DJI gamina universaliausius dronus pasaulyje. Jie „kepami“ kaip karštos bandelės ir yra „apginkluojami“ pačiomis naujausiomis funkcijomis. Palyginti su mūsų anksčiau išbandytu „Phantom 4“ modeliu, „Pro“ gerokai patobulėjo. Jis turi penkiaašią kliūčių vengimo sistemą, leidžiančią aplenkti medžių šakas, sienas ir kitas kelią pastojančias kliūtis. Dabar skraiduolis šią sistemą naudoja net skrisdamas maksimaliu greičiu.

Kita svarbi naujovė – „Pro“ vardo verta vaizdo kamera. Jos jutiklis yra 1 colio skersmens, t. y. net keturis kartus didesnis už „Phantom 4“. Jis filmuoja 4K raiškos vaizdus 60 kadrų per sekundę greičiu ir daro 20 megapikselių nuotraukas. Vaizdas pasižymi ypatingu ryškumu ir detalumu. Nauja vaizdo kamera ypač gerai pasirodė filmuojant ir fotografuojant prieblandoje.

Savo išvaizda ir konstrukcija „Pro“ beveik nesiskiria nuo „Phantom 4“ – tai skraiduolių dizaino klasika. Sunku patikėti, kad visos naujos galimybės ir papildomi jutikliai sutilpo tokio pat dydžio korpuse.

Esant geroms oro sąlygoms dronas ore išbūna visą pusvalandį. Stiprūs vėjo gūsiai šį laiką sutrumpina vidutiniškai 3–4 minutėmis. Skraiduolis gali autonomiškai nuskristi iki nurodyto taško, palaikyti vienodą atstumą iki žemės ir netgi dirbti kaip skraidantis trikojis – filmavimo metu kaip įbestas pakibti ore. Įrenginys atpažįsta veidus ir gali sekti judančius objektus.

COMMENTS