DJI OSMO Mobile: Paversk telefoną  profesionalia vaizdo kamera!

DJI OSMO Mobile: Paversk telefoną profesionalia vaizdo kamera!


Naujausia kaina: €

Daugelis telefonų moka filmuoti 4K raiškos vaizdus. Tačiau jais sukurti filmukai ne visada džiugina: vaizdas dažnai dreba ir susilieja. Šią problemą padės išspręsti „DJI Osmo Mobile“. Tai mobiliesiems įrenginiams skirtas laikiklis su trijų ašių stabilizavimo sistema. Šio prietaiso viduje įmontuoti jutikliai ir trys skirtingose plokštumose išsidėstę elektros varikliukai. Jie slopina rankos virpesius ir rūpinasi, kad telefonas visada išlaikytų mūsų pasirinktą padėtį erdvėje.

Stabilizatoriaus rankenos viduje yra baterija, kurios pakanka maždaug 3 valandoms. Darbo laikas priklauso nuo judėjimo intensyvumo, telefono svorio ir tinkamo pradinio subalansavimo. „OSMO Mobile“ viršuje yra laikiklis, į kurį galima įstatyti skirtingo dydžio telefonus. Prie mobiliojo įrenginio stabilizatorius prisijungia „Bluetooth“ ryšiu ir yra valdomas ant rankenos esančiais mygtukais bei DJI GO programėle.

Stabilizatorius ne tik slopina virpesius, bet ir suteikia galimybę naudoti įvairius filmavimo triukus. Ant rankenos esančia svirtele galime telefono kamerą švelniai pasukti į skirtingas puses arba pamažu priartinti rodomą vaizdą. Filmavimo metu DJI GO programėlėje bakstelėjus pasirinktą objektą „OSMO Mobile“ ims pati jį sekti tarsi patyręs operatorius. Be to, ši programėlė leidžia tiesiogiai transliuoti filmuojamą vaizdą į „YouTube“ ar „Facebook“.

COMMENTS