DJI Mavic Pro – beveik kišeninis „dronas“

DJI Mavic Pro – beveik kišeninis „dronas“


Naujausia kaina: 1099.99

Sunku patikėti, kad visai neseniai skraiduoliai buvo dideli gremėzdiški ir sudėtingi, o norint juos valdyti reikėjo patirties, kurios pavydėtų reaktyvinių lėktuvų pilotai. „DJI Mavic Pro“ visai kitoks. Šį mažylį galėtų naudoti net močiutė ar penkerių metų vaikas!

Mes vis dar negalime patikėti, kad tai „dronas“! Į kišenę jis, aišku, netelpa, tačiau į paprastą kuprinę lengvai sudėsime tris ar keturis „Mavic“ skraiduolius. Ir dar liks vietos pulteliams! Skrydžiui prietaisas paruošiamas per kelias sekundes – atlenkiame propelerių kojeles bei laikiklius ir aukštyn į dangų ieškoti nuotykių!

Kartu su baterija „DJI Mavic“ sveria vos 743 g. Su įkrautu akumuliatoriumi skraiduolis ore išbūna apie 20 minučių ir, esant normalioms oro sąlygoms, išvysto 65 km/val. greitį – vos šiek tiek mažiau už dvigubai didesnį „DJI Phantom 4“.

dji_0000

Skraiduolį galima valdyti pulteliu ir išmaniuoju telefonu

„Mavic“ valdomas nedideliu pulteliu, kuris, kaip ir pats skraiduolis, yra sulankstomas. Prie pultelio galima prijungti išmanųjį telefoną ir jo ekrane sekti iš oro transliuojamą vaizdą. Skraiduolis nuo šeimininko gali nutolti net 7 km atstumu. Valdyti „DJI Mavic“ dar įdomiau įsigijus „DJI Goggles“ akinius, kurie transliuoja „Full HD“ raiškos vaizdą ir leidžia pasijusti skrydžio dalyviu.

Maloni staigmena – ore mažylis elgiasi lygiai taip pat kaip didieji DJI modeliai, kurie nuo seno diktuoja skraiduolių kokybės standartus. Prietaisas aprūpintas penkiomis kameromis ir dviguba palydovinės navigacijos sistema, galinčia vienu metu priimti signalus net iš 20 palydovų. Yra ir ultragarsinė kliūčių aptikimo sistema, neleidžianti skraiduoliui atsitrenkti į sienas ar medžių šakas.

dji_00

Jutiklių siunčiamą informaciją apdoroja 24 branduolių sistema. Visa tai skamba sudėtingai, bet valdymas vaikiškai paprastas. Paspaudus mygtuką „dronas“ sugrįžta į pradinę poziciją ir nusileidžia ant žemės. „Mavic“ „apginkluotas“ skirtingais skrydžio režimais. Jis gali pakibti ore, sekti judančius objektus, filmuoti iš šono arba nuskristi į iš anksto nurodytą vietą. Be to, skraiduolis atpažįsta rankų gestus, kuriais galima pradėti filmavimą ar padaryti nuotrauką.

dji_3

„DJI Mavic“ toks mažas, kad sulankstytas lengvai telpa delne

Filmavimo kokybė

„DJI Mavic“ turi kokybišką 4K raiškos vaizdo kamerą, kuri tvirtinama prie mažo, bet labai efektyvaus keturių ašių stabilizatoriaus. Kamerą nuo smūgių ir įbrėžimų gina permatomas sferinis gaubtas. Sumažinę vaizdo raišką iki „Full HD“, galėsime filmuoti 96 kadrų per sekundę sparta ir mėgautis sulėtintais vaizdais. „Dronas“ ne tik filmuoja, bet ir daro 12 megapikselių nuotraukas.

„DJI Mavic“ puikiai tinka tiesioginėms vaizdo transliacijomis. Išma­nioji programėlė leidžia vaizdą su vos kelių sekundžių vėlavimu perduoti į „YouTube“ ir „Facebook“. Naudodami šį prietaisą taip pat galėsime redaguoti ką tik sukurtus filmukus ir pasidalyti jais socialiniuose tinkluose.

dji_6

Įsigiję „DJI Goggles“ akinius galėsime pamatyti žemę iš paukščio skrydžio

 

COMMENTS