Divoom Timebox Mini: tai bent kolonėlė!

Divoom Timebox Mini: tai bent kolonėlė!

Sakykite, kada paskutinį kartą žavėjotės… žadintuvu? Mums tai nutiko šiandien! Net bandant belaides kolonėles galima sulaukti malonių staigmenų. „Divoom Timebox Mini“ – tai šis tas daugiau nei „Bluetooth“ kolonėlė ar stalinis laikrodis. Jūs nepatikėsite, ką ji sugeba!

Divoom Timebox Mini“ buvo pristatyta pernai rudenį Berlyne vykusioje IFA parodoje, tačiau jai tuomet pavyko pasislėpti nuo mūsų tarp tūkstančių kitų renginyje pristatytų gaminių. Dabar, kai šis daikčiukas stovi ant „Gido“ bandymų stalo, norisi jo atsiprašyti, kad buvome tokie neatidūs!

Naujausia kaina:

Kolonėlės dizainas

Divoom Timebox Mini“ mėgsta būti dėmesio centre. Korpuso priekyje įstatytas nedidelis 9 cm pločio ir aukščio ekranas, sudarytas iš 256 spalvomis šviečiančių LED elementų. Jie sudėlioti į „šachmatų“ lentą iš 11 x 11 kvadratėlių. Šis ekranėlis gali rodyti laiką, paveikslėlius ir net socialinių tinklų pranešimus. Plačiau apie išmaniąsias kolonėlės galimybes papasakosime atskirame skyrelyje „Kam kolonėlei reikalingas ekranas?“.

Galinėje sienelėje įsikūrė garsiakalbis. Po juo – USB jungtis bei 3,5 mm skersmens garso įvesties ir išvesties lizdai. Įjungimo, garso reguliavimo bei grotuvo valdymo mygtukai sumontuoti kolonėlės šonuose.

Kolonėlė yra lengva ir labai nedidelė. Ji užims nedaug vietos ant rašomojo stalo, miegamojo spintelės ar jūsų krepšyje. Gamintojas sukūrė kelis variantus, kurie išsiskiria skirtingų spalvų korpusais. Galite rinktis juodą, raudoną, baltą, mėlyną, žalią ar jūros spalvos modelį.

Kolonėlė turi 7 cm skersmens ir 5 W galios garsiakalbį, įmontuotą korpuso gale

Garso kokybė

Pažintį su „Divoom Timebox Mini“ pradėjome nuo garso kokybės bandymų, todėl naudodami „Bluetooth“ ryšį greitai suporavome įrenginį su išmaniuoju telefonu. Muzika skamba daug geriau nei tikėjomės, o 7 cm skersmens ir 5 W galios garsiakalbis, nors ir atsukęs nugarą klausytojams, sugeba įgarsinti erdvę 2–3 metrų spinduliu. Namų kinos sistemos jis neatstos, tačiau sėdint šalia – per akis.

Garsas – skaidrus ir dinamiškas. Tokio neturi nė vienas išmanusis telefonas ar planšetė. Kokybės kategorijoje su „Divoom Timebox Mini“ galėtų pasirungti nebent keli nauji mobilieji įrenginiai, turintys „Dolby Atmos“ garsiakalbius. Tačiau ir jie bus priversti pripažinti „Timebox Mini“ viršenybę galios rungtyje.

Prijungus kolonėlę telefono muzika, filmai ir žaidimai suskamba su nauja jėga bei veržlumu. „Timebox Mini“ taip pat pravers tiems, kam neužtenka „ragelyje“ esančio žadintuvo. Galite būti tikri, kad nepavėluosite į darbą ar supalanuotą ankstyvą kelionę!

Baterija

Divoom Timebox Mini“ nėra prisirišusi prie elektros tinklo. Kolonėlės viduje įmontuotas 2500 mAh talpos akumuliatorius. Klausantis muzikos jis išsikrauna po 9 valandas. Įjungus LED ekraną darbo laikas sutrumpėja, tačiau bandymų metu, kai muzikos nebuvo nuolat klausoma, baterijos užteko visai dienai.

Norint sužinoti akumuliatoriaus įkrovos lygį, reikia spustelėti įjungimo mygtuką. Informaciją pamatysime ekrane. Pilna baterijos įkrova trunka apie 3 valandas.

Kam kolonėlei reikalingas ekranas?

Svarbiausias dalykas, išskiriantis „Timebox Mini“ iš kitų belaidžių kolonėlių tarpo, – tai LED ekranas. Jis įrenginį paverčia išmaniojo telefono ar planšetės pagalbininku. Kolonėlė su mobiliuoju įrenginiu bendrauja per nemokamą programėlę „TimeBox“, skirtą „Android“ ir „iOS“ operacinėms sistemoms.

Šios aplikacijos siūlomų galimybių ir funkcijų sąrašas priverčia aiktelėti. Kolonėlė iš telefono gali gauti ir rodyti orų prognozę, kalendoriaus įrašus, veikia kaip laikrodis ir žadintuvas. Programėlėje yra didelė piešinėlių biblioteka, juos taip pat galima kurti patiems.

Kolonėlė valdoma „TimeBox“ programėle

Timebox Mini“ netgi sugeba informuoti apie į telefoną atkeliaujančius pranešimus, pavyzdžiui, gautus laiškus, skambučius ar „Facebook Messenger“ žinutes. Jiems atėjus ekrane sušvinta specialūs animuoti ženkliukai.

Klausantis muzikos ekrane pagal jos ritmą straksi įvairiaspalviai taškeliai. Kažkodėl ši funkcija veikia tik klausantis MP3 failų, o įjungus „Spotify“ ar „Deezer“ nustoja veikti.

Labai klystate, jei manote, kad jau baigėme vardyti „Timebox Mini“ talentus. Kolonėlę dar galima paversti laikmačiu, žaidimų konsole, net naudoti bendraujant su draugais, turinčiais tokį patį įrenginį. Ji netgi padės užmigti nemigos verginamiems žmonėms!

Išvados

Geriausiai „Divoom Timebox Mini“ apibūdino mūsų kolegės. Vos tik pamačiusios šią kolonėlę ant mūsų stalo jos pradėjo krykštauti: „Koks jis mielas!“. Jei nežinotume, kas sukėlė tokią teigiamų emocijų bangą, pagalvotume, kad TECHNORAMOJE apsilankė Justinas Bieberis…

Pradžioje galvojome, kad tai paprastas žaisliukas, tačiau bandymų metu įsitikinome, kad kolonėlė su LED ekranu yra labai naudingas ir praktiškas įrenginys. „Divoom Timebox Mini“ galima naudoti ir darbo vietoje, ir miegamajame ir tolimų kelionių metu.

Privalumai

  • LED ekranas
  • Nebloga garso kokybė
  • Daugybė pritaikymo galimybių

Trūkumai

  • LED šviesos muzika veikia tik su MP3 failais
  • Gana painus programėlės valdymas

COMMENTS