Didysis „Braun“ epiliatorių testas!

Didysis „Braun“ epiliatorių testas!

Išmaniosios technologijos veržiasi į visas gyvenimo sferas. Vokiečių kompanija „Braun“ išleido pirmuosius pasaulyje išmaniuosius epiliatorius! Mes nusprendėme išsiaiškinti, ką jie sugeba, ir GIDO laboratoriją pavertėme tikru epiliatorių bandymo poligunu.

Visos moterys ir merginos trokšta mėgautis švelnia ir lygia oda. Ypač vasarą! Todėl nuolat kyla klausimas, koks būdas geriausiai tinka kovoti su dygstančiais plaukeliais? Vienos renkasi vašką, kitos – peiliukus. Tačiau vis dažniau gražiosios lyties atstovių dėmesį patraukia naujos kartos epiliatoriai. Jie veikia efektyviau nei vaško procedūros, o plaukelių šalinimo efektas išlieka ilgiau nei skutant peiliukais. Tačiau svarbiausias epiliatoriaus privalumas – jis mažiau erzina odą.                                                                                                  

„Braun Silk-épil SES9890“

Išbandę net keturis naujus „Braun Silk-épil“ epiliatorius įsitikinome, kad priežasčių ieškoti kitų alternatyvų lieka vis mažiau! Dėl to reikia padėkoti išmaniajai „SensoSmart™“ sistemai, kuria apginkluoti visi mūsų testuoti prietaisai. Ji ne tik užtikrina efektyviausią plaukelių šalinimą, bet ir rūpinasi, kad jūsų oda procedūros metu būtų patirtų kiek galima mažiau streso.

„Braun Silk-épil SES9870“ kaina: 

Testo dalyviai

Kaip jau minėjome – į GIDO laboratoriją atkeliavo keturi „Braun“ epiliatoriai. Jie priklauso skirtingoms „Silk-épil“ serijoms. Pradėjome nuo kiek paprastesnio „Braun SES5500“ modelio, perėjome prie vidutinės klasės „Braun SES7880“ ir užbaigėme galingiausiais „Silk-épil 9“ serijos atstovais „Braun SES9870“ bei SES9890.

„Braun Silk-épil SES7880“ kaina: 

Naujieji „Braun“ epiliatoriai pasižymi ergonomišku dizainu. Jie pagaminti iš tvirto ir malonaus liesti plastiko, vietos, kurias dažniausiai liečia žmogaus ranka, padengtos neslidžia gumine danga. Šių epiliatorių darbui nereikalingi laidai. Visi mūsų išbandytų modeliai turi akumuliatorius, kurių energijos pakanka 30 darbo minučių. Juos įkrauti užtrunka maždaug valandą.

„Braun“ modeliai skiriasi galimybėmis, funkcijų bei priedų gausa. Tačiau savo bandymus pradėjome nuo dalykų, kuris visus šiuos epiliatorius vienija, o visų pirma – pažinties su išmaniąja technologija „SensoSmart™“.

„Braun Silk-épil SES5500

Kas yra „SensoSmart“?

Šalinant plaukelius epiliatoriumi labai svarbu pasirinkti tinkamą galvutės prispaudimo lygį. Prispausi epiliatorių per silpnai, ir jis negalės efektyviai pašalinti visų plaukelių: teks procedūrą kartoti dažniau arba braukti per tą pačią kūno vietą kelis kartus. Oda bus sudirginama labiau, nei to reikėtų, jau nekalbant apie tai, kad sugriebus plaukelius ne prie pat šaknų, neretai aplanko ne patys maloniausi pojūčiai… Kita vertus, spaudžiant per stipriai, epiliatoriaus pincetai gali pažeisti paviršinį odos sluoksnį: ji taps jautri ir paraudonuos.

Mūsų išbandyti „Braun“ epiliatoriai leidžia šią problemą užmiršti visiems laikams. Mat jie aprūpinti „SensoSmart“ technologija. Ši išmani sistema turi jutiklį, kuris nuolat stebi epiliatoriaus galvutės prispaudimo lygį ir informuoja, kai prietaisas prispaudžiamas prie odos netinkamai.

Naujos kartos „Braun“ epilatoriuose įdiegta „SensoSmart™“ technologiją, kuri informuoja jus, kaip geriausiai atlikti procedūrą. Intelektualus jutiklis kontroliuoja jūsų epiliaciją, informuodamas apie spaudimą ant odos. Tai leidžia vienu metu pašalinti dar daugiau plaukų. Kitaip tariant, spaudžiant per stipriai, ant epiliatoriaus korpuso sušvinta raudona indikatoriaus lemputė. Viskas labai aišku ir paprasta. Sunku patikėti, kad epiliatorių gamintojai šio puikaus triuko nepanaudojo anksčiau! Mūsų bandymai parodė, „SensoSmart™“ stipriai padidina epiliatoriaus efektyvumą. Ten, kur anksčiau atrodydavo, kad prireiks kelių perbraukimų, dažniausiai užtenka vieno.

„Braun“ epiliatorius su išmaniąją „SensoSmart™“ visų pirma norėtume rekomenduoti toms moterims, kurios iki šiol naudodavo kitus plaukelių šalinimo būdus, nes ši naujovė leis iš karto pajusti visus epiliavimo privalumus, išvengiant nereikalingo klaidų ir bandymų etapo. Tuo tarpu patyrusioms vartotojoms „SensoSmart™“ ypač pravers šalinant plaukelius iš sunkiau prieinamų vietų, kuriose, kaip pastebėjome bandymų metu, praktiškai visos testuotojos buvo linkusios panaudoti per didelę prispaudimo jėgą.

Vaško procedūros susidoroja su 2 mm ilgio plaukeliais, o mūsų išbandyti„Braun Silk-épil“ epiliatoriai efektyviai šalina net keturis kartus trumpesius plaukelius

Efektyvumo testai

Ar naujieji „Braun Silk-épil“ epiliatoriai gerai šalina plaukelius? Į šį klausimą galime atsakyti vienareikšmiškai – taip. Bandymų metu jie lengvai susidorodavo net su smulkiausius 0,5 mm ilgio plaukeliais! Rezultatas net keturis kartus geresnis, nei pasiekėme kontrolinių vaško procedūrų metu, kai pavyko pašalinti tik 2 mm ir ilgesnius plaukelius. Naudojant epiliatorių odos nereikia kaitinti: ji patiria mažesnį stresą ir išlieka švelni net iki 4 savaičių.

Epiliatorius plaukelius šalina kartu su šaknimis, todėl jie lėčiau atauga, nei naudojant peiliukus ar kremą. Epiliuoti plaukeliai atauga švelnesni ir plonesni. Jie dygsta skirtingu greičiu, todėl po keleto procedūrų jų būna vis mažiau ir mažiau.

Visi mūsų išbandyti „Braun Silk-épil“ epiliatoriai nebijo vandens!

Geriausias pasirinkimas jautrios odos savininkėms!

Įsitikinome, kad naujieji „Braun“ epiliatoriai praktiškai neerzina odos. Tačiau net šį minimalų poveikį galima dar labiau sumažinant naudojant drėgną epiliavimo būdą! Visi mūsų išbandyti „Braun Silk-épil“ modeliai turi hermetiškus korpusus ir visiškai nebijo vandens. Todėl šiuos prietaisus galima drąsiai naudoti duše ar vonioje.

Šiltas vanduo, skatina endorfinų išsiskyrimą organizme, šie hormonai turi raminantį poveikį, natūraliai mažina sudirgimą ir diskomforto pojūtį. Praėjus vos kelioms epiliavimo procedūroms, oda visiškai prie jų pripranta ir plaukelių šalinimas vyksta praktiškai nepastebimai.

Odos sudirgimą mažina ne tik vanduo, bet ir „Braun“ epiliatorių galvučių priekyje sumontuoti masažuojantys voleliai. Jie įtempia odos paviršių, ir skleidžia aukšto dažnio virpesius, kurie padeda jai atpalaiduoti.

„Braun Silk-épil“ epiliavimo galvutės: „CloseGrip“ (kairėje) ir „MicroGrip“(dešinėje)

Skirtingos epiliatorių galvutės

Plaukelio šalinimo greitis, efektyvumas ir komfortas labai priklauso nuo trijų parametrų: pincetų skaičiaus, galvutės dydžio ir, aišku, joje panaudotos technologijos.

„Braun SES5500“ galvutė turi 28 pincetus, tuo tarpu likusieji „Silk-épil“ modeliai (SES7880, SES9870 ir SES9890) – net 40 pincetų. Todėl jie vieno perbraukimo metu sugeba užgriebti ir ištraukti daugiau plaukelių.

Šioje rungtyje efektyviausiai pasirodė SES9870 ir SES9890 modeliai. Mat jų galvutės yra net 40 proc. platesnės nei likusių „Braun“ epiliatorių. Dėl šios priežasties plaukelių šalinimo procedūra užtruko bemaž dvigubai trumpiau nei naudojant kitų serijų gaminius.

„Silk-épil 9“ serijos galvutės yra net 40 proc. platesnės nei kitų „Braun“ epiliatorių

„Braun SES7880“ naudoja laiko jau patikrintą „CloseGrip“ pincetų technologiją, o likę modeliai turi naujausią „MicroGrip“ plaukelių šalinimo sistemą. Jos abi sugeba užgriebti smėlio kruopelės dydžio (0,5 mm) plaukelius, tačiau daro tai skirtingais būdais.

„CloseGrip“ galvutė turi įstrižai išdėstytus „SoftLift“ čiuptuvėlius, kurie į įvairias puses nulinkusius plaukelius nukreipia į pincetus, o „MicroGrip“ galvutėse šią užduotį atlieka gerokai ilgesni skirtingų formų pincetų profiliai.

Efektyvų pincetų darbą dar stipriau sustiprina septintosios (SES7880) bei devintosios (SES9870 ir SES9890) serijų „Braun Silk-épil“ epiliatoriuose panaudota paslanki galvutės tvirtinimo sistema. Ji idealiai atkartoja kūno formas ir užtikrina, kad pincetai visada būtų nukreipti optimaliu kampu.

Komplektacija

„Braun“ visada žino, kaip patenkinti skirtingų vartotojų poreikius. Naujieji „Silk-épil“ modeliai netapo išimtimi. Jie skiriasi ne tik galimybėmis bet ir priedų gausa:

  • „Braun SES5500“ skirtas toms moterims, kurioms reikia našaus, patogaus, bet nebrangaus epiliatoriaus. Todėl šis epiliatorius atkeliauja kartu su dviem svarbiausiais antgaliais: vienas užtikrina ypač glaudų kontaktą su oda, o kitas rūpinasi odos masažu.
  • „Braun SES7880“ turi septynis priedus. Be jau minėtų antgalių komplekte yra skutimo galvutė su plaukelių kirpikliu ir antgaliai jautrių kūno vietų bei veido epiliavimui.
  • Įspūdingiausiu priedų rinkiniu gali pasigirti „Braun Silk-épil 9“ serijos atstovai. „Braun SES9890“ ir SES9870 turi skutimo galvutę su plaukelių kirpikliu ir antgalį veido epiliavimui. Pirmojo epiliatoriaus komplekte taip pat bikinio srities trimeris, o antrojo – papildomas „Gillette Venus“ skustuvas.

Išvados

Naujieji „Braun Silk-épil“ modeliai pateisino mūsų lūkesčius ir populiariausio epiliatoriaus gamintojo vardą. Tai pirmieji pasaulyje prietaisai, aprūpinti išmaniąja „SensoSmart“ sistema, užtikrinančia optimalų epiliavimo galvutės prispaudimo lygį bei greitą ir diskomforto nesukeliantį plaukelių šalinimą.

Visi mūsų išbandyti modeliai nebijo vandens, todėl juos galima naudoti duše ar vonioje. Ypač daug pagyrimų sulaukė naujos kartos „MicroGrip“ pincetai. Jie sugeba pašalinti net keturis kartus trumpesnius plaukelius nei vaško procedūros ir daro tai praktiškai nepastebimai.

Testo nugalėtojo titulą pasidalino „Silk-épil 9“ atstovai SES9890 ir SES9870, surinkę po lygiai balsų. Jiems į priekį išsiveržti padėjo lanksti ir 40 proc. platesnė epiliavimo galvutė, leidžianti plaukelius pašalinti dar lengviau ir greičiau. Papildomas bandytojų simpatijų prizas keliauja „Braun SES5500“. Mat „Braun“ pavyko sukurti nebrangų, kompromisų nepripažįstantį epiliatorių, kuris aprūpintas visomis naujausiomis technologijomis!

 

COMMENTS