Denon AVR-X1400H: Muzikos ir filmų leistuvas

Denon AVR-X1400H: Muzikos ir filmų leistuvas


Naujausia kaina: €

„Denon AVR-X1400H“ – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori įsirengti kokybišką namų kiną. Šis leistuvas siūlo kokybišką 7.2 kanalų garsą ir palaiko HDMI 2.0a vaizdo perdavimo standartą, leidžiantį į televizorių perduoti 4K raiškos vaizdus.

Naujasis „Denon“ modelis išsiskiria skoninga lakoniška išvaizda. Priekyje matome tik ekranėlį, du masyvius reguliatorius ir kelias dažniausiai naudojamas jungtis. Daugumą funkcijų galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu.

Prietaisas turi optinių diskų skaitytuvą, atkuriantį „Blu-ray“ ir kitų tipų vaizdo ir muzikos laikmenas. AVR-X1400H grojamos muzikos galima klausytis visame bute ar name. Mat šis prietaisas palaiko HEOS standartą, kurį naudoja belaidės „Multiroom“ funkciją turinčios „Denon“ kolonėlės. Po skirtingas patalpas išsibarsčiusį garsiakalbių orkestrą kontroliuoja telefone įdiegta programėlė.

Su AVR-X1400H galėsime mėgautis pačiais naujausiais garso formatais, pavyzdžiui, „Dolby Atmos 5.1.2“ ir DTS:X. Leistuve įmontuotas naujas aukštos raiškos skaitmeninis analoginis garso keitiklis užtikrina ypač dinamišką ir sodrų garsą. Prijungus kokybišką garsiakalbių komplektą ir paleidus DSD formato failus susidaro įspūdis, kad klausomės muzikos koncertų salėje!

„Denon AVR-X1400H“ aprūpintas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšiu. Įrenginys gali prisijungti prie interneto ir palaiko „AirPlay“ bei „Spotify Connect“, todėl galėsime klausytis dainų, kurios transliuojamos iš interneto ar mūsų išmaniojo telefono.

COMMENTS