DE’LONGHI EXPERT EN 350.G: išmanusis kavos aparatas

DE’LONGHI EXPERT EN 350.G: išmanusis kavos aparatas


Naujausia kaina: €

Naujas DE’LONGHI įrenginys žino, kaip išvirti tik mums vieniems skirtą kavą, kuriai būdingas savitas aromatas ir skonio paletė. Prietaisas naudoja hermetiškas „Nespresso“ kavos kapsules. Jos rūpinasi maltos kavos šviežumu ir kokybe. Be papildomų pastangų galėsime išbandyti skirtingų skonių bei paruošimo stilių gėrimus ir atrasti tą, kuris mums patinka labiausiai.

EXPERT EN 350.G moka naudotis bevieliu „Bluetooth“ ryšiu, todėl kavos aparatą galima valdyti per nuotolį, naudojant telefone įdiegtą programėlę „Nespresso“. Ji praneš, kai ateis laikas pašalinti kalkes, mums panorėjus išvirs kavos arba įsimins laiką, kada tai reikia padaryti. Programėlė taip pat leidžia reguliuoti kavos temperatūrą, pasirenkant vieną iš trijų karščio lygių.

EXPERT EN 350.G žavingai atrodo. Šiam aparatui būdingos itin lakoniškos linijos ir akiai maloni spalvų paletė. Dažnai liečiami prietaiso elementai, pavyzdžiui, rankenėlės, pagaminti iš aliuminio. Jie parodo prietaiso išskirtinumą ir garantuoja ilgą, patikimą darbą.

DE’LONGHI kavos virimo mechanizmas išvysto 19 barų slėgį. Aparatas pasiruošia darbui per 15–30 sekundžių. Atskiri paruoštos kavos ir karšto vandens snapeliai padeda paruošti ypač aromatingą ir lengvą amerikietišką kavą. EXPERT EN 350.G turi permatomą 1,1 l talpos vandens grafiną ir dėklą, į kurį telpa net 14 „Nespresso“ kavos kapsulių.

COMMENTS