DE’LONGHI Dolce Gusto EDG260: nepakartojamas kavos skonis

DE’LONGHI Dolce Gusto EDG260: nepakartojamas kavos skonis

Tai bent susitikimas! Vos prieš kelias dienas su šiuo gražuoliu matėmės Berlyne IFA 2018 parodoje, o šiandien jis jau TECHNORMA parduotuvių lentynose. Naujasis „DE’LONGHI Dolce Gusto EDG260“ kavos aparatas ne tik įspūdingai atrodo, bet ir vaišina nuostabaus skonio gėrimais.

Kavos aparatas – kaip gerai sustyguotas orkestras. Norint paruošti skanų ir aromatingą gėrimą, reikia suderinti daugybę dalykų, pradedant pupelių malimo būdu ir baigiant pastoviu vandens slėgiu. Naujasis „Dolce Gusto EDG260“ leidžia mėgautis idealiai išvirta kava. Be to, jis atrodo taip, tarsi būtų atkeliavęs iš ateities!

Naujausia kaina: 

Itališko skonio paslaptis

Nors „Dolce Gusto EDG260“ kavavirė yra gerokai mažesnė už profesionalius kavos virimo aparatus, tačiau nenusileidžia jiems kavos skoniu ir aromatu, o gebėjimu ruošti skirtingus gėrimus – gerokai lenkia. Norite pasimėgauti kapučinu, stipriu espresu, o gal karameline pieno puta pagardintu makiatu? Jūsų paslaugoms – dešimtys idealiai subalansuotų receptų!

Tokio universalumo paslaptis – labai paprasta. EDG260 ruošia kavą naudodamas kokybiškas „Nescafe Dolce Gusto“ kavos kapsules.

Jums skirtas kavos puodelis pradedamas ruošti dar plantacijoje, kai parenkamos tinkamiausios pupelių rūšys, jų skrudinimo bei malimo būdas, pasveriamas porcijai optimalus kavos kiekis, o hermetiška pakuotė apsaugo nuo neigiamo šviesos, oro ir drėgmės poveikio. Viskas padaryta tam, kad galėtumėte kiekviena dieną mėgautis šviežia ir kvapnia kava. Jums belieka tik paspausti mygtuką!

Dizainas ir konstrukcija

„Nescafe Dolce Gusto“ kapsulinė technologija leidžia labai tiksliai kontroliuoti kiekvieną kavos ruošimo etapą, todėl kavavirės užduotis – žymiai supaprastėja. Štai kodėl galite mėgautis efektingomis aparato formomis ir futuristiniu dizainu! Mums labai patiko tai, kad gamintojas siūlo galimybę pasirinkti skirtingų

Tačiau „Dolce Gusto EDG260“ nėra dizainerių žaisliukas. Jo viduje darbuojasi 15 barų slėgį sukurianti garo sistema. Dėl ypač aukšto slėgio malta kavoje esantys organiniai junginiai akimirksniu susijungia su vandens molekulėmis ir atiduoda visą savo skonį bei aromatą. Kavavirė veikia tiksliai kaip šveicariškas laikrodis, ir kiekviena kavos porcija visada būna vienodai skani.

Patogus ir paprastas valdymas

DE’LONGHI Dolce Gusto EDG260“ pasirūpino, kad vartotojas galėtų pasijusti tikru kavos ekspertu. Naudotis šiuo prietaisus – be gali paprasta. Atidarai dangtelį, įstatai pasirinkto gėrimo kapsulę, spusteli mygtuką ir lauki, kol į tavo puodelį subėgs kvapnaus, švelnia aksomine puta pasidabinusio gėrimo porcija.

Dėl reguliuojamo aukščio snapelio su EDG260 galima naudoti skirtingų dydžių puodelius. Korpuso gale sumontuota permatoma 1,2 l vandens talpa, todėl iš karto matysite, kada reikės papildyti vandens rezervą. Paruošęs kavą aparatas pats išsijungia praėjus 5 minutėms, kad nebūtų be reikalo eikvojama elektros energija.

Išvados

DE’LONGHI Dolce Gusto EDG260“ – paprasčiausias būdas mėgautis idealiai išvirta kava. Šį aparatą rekomenduojame tiems, kurie mėgsta ragauti skirtingus, itališko espreso pagrindu gaminamus kavos gėrimus. Praeis ne viena savaitė, kol išmėginsite visus „Dolce Gusto“ kapsulinės sistemos siūlomus variantus! Be to, EDG260 puikiai atrodo. Išsirinkite jums labiausiai patinkančios spalvos modelį, ir jis neabejotinai taps jūsų virtuvės puošmena!

COMMENTS