De’Longhi Distinta Breakfast Collection: skanūs ir stilingi pusryčiai

De’Longhi Distinta Breakfast Collection: skanūs ir stilingi pusryčiai

Malonu pradėti rytą aromatingos kavos ar arbatos puodeliu ir sumuštiniu, padarytu iš traškios, ką tik apskrudintos duonos riekės. Ypač jei jie paruošti „De’Longhi Distinta“ pusryčių kolekcijos prietaisais. Juos kūrę žmonės įkvėpimo sėmėsi iš praėjusio amžiaus vidurio dizainerių darbų.

KBI3011_CP_COMANDI

Po retro stiliaus apdaru slepiasi naujausios technologijos, kurias privalo turėti pačios aukščiausios klasės įrenginiai. „Distinta“ virdulys KBI 2011.BZ aprūpintas vandens temperatūros kontrolės sistema, kuri leidžia užkaitinti vandenį iki įvairioms arbatos rūšims tinkamo lygio. 1,7 litro talpos virdulį galima ant padėklo pasukti bet kuriuo kampu.

Su „Distinta“ skrudintuvu CTI 2103.BZ galėsime skrudinti ne tik duoną, bet ir per pusę perpjautus riestainius. Prietaiso funkcijos valdomos patogiais mygtukais. Specialus indikatorius leidžia lengvai pasirinkti apskrudinimo lygį.

Mus sužavėjo ECI 341.BZ pusautomatis kavos aparatas. Jis aprūpintas „cappuccino“ sistema, kuri sumaišo garą, orą ir pieną, sukurdama nepakartojamo švelnumo putą. Komplekte esantys antgaliai leidžia naudoti maltą kavą arba kavos kapsules.

ECI_341

COMMENTS