Daugiau jokio rėmelio! Taip atrodys naujausias „Samsung“ televizorius!

Daugiau jokio rėmelio! Taip atrodys naujausias „Samsung“ televizorius!

Internete paslapčių nebūna! Neseniai pasklido gandai, kad CES 2020 parodoje, kuri prasidės sausio 7 d. Las Vegase (JAV), „Samsung“ žada pristatyti rėmelio neturintį televizorių, o šiandien vokiečių žurnalistai paskelbė jo nuotraukas.

Bandymų sukurti berėmį televizorių būta ir anksčiau, tačiau modeliai, kuriems gamintojai bandydavo prikabinti tokį pavadinimą, visada turėdavo plonus rėmelius. Naujausias „Samsung“ televizorius bus pirmasis, kuris galės vadintis berėmiu be jokių išlygų. Tikėtina, kad rėminę konstrukciją jame atstos ekraną dengiantis stiklas, kuris užtikrins įrenginio stangrumą. Ekrano komponentai ir galinė korpuso sienelė bus „suvirinti“ į vientisą jungtinį.

„Samsung Q800T“ – taip turėtų vadintis naujasis televizorius – rodys 8K raiškos vaizdą ir, kaip teigia vokiečių portalas „4K Filme“, pirkėjams bus siūlomas su 65 colių (165 cm) ir didesnės raiškos ekranais.

Teks palaukti kelias dienas, kad sužinotume, šio televizoriaus technines charakteristikas ir kainą. Gali būti, kad jame pamatysime naujos kartos „Samsung QLED“ ekraną. Mat Korėjos kompanija, besiruošdama 2020 m. laidos televizorių pristatymui šalia naująjį ekrano dizainą apibrėžiančių „Zero Bezel“ ir „Infinity Screen“ prekinių ženklų įregistravo paslaptingą „Dual LED“ pavadinimą.

COMMENTS