Dali ZENSOR 1 AX: Mažos Kolonėlės gero garso gerbėjams

Dali ZENSOR 1 AX: Mažos Kolonėlės gero garso gerbėjams

Prieš dešimtmetį tokios kolonėlės būtų sudominusios tik siaurą kokybiškos muzikos mėgėjų ratą, o dabar jų nori kiekvienas! Kokybiškas garsas tapo būtinybe. Jo trokšta ne tik muzikos klausytojai, bet ir filmų bei kompiuterinių žaidimų gerbėjai.

Danų kompanijos „Dali“ sukurta kolonėlių pora užkariauja daugelio labai skirtingų vartotojų simpatijas. ZENSOR 1 AX – tai nedideli, bet iš gerų medžiagų ir labai kokybiškai pagaminti įrenginiai.

Kairėje kolonėlėje įmontuotas stiprintuvas, maitinantis 2 x 50 W
garsiakalbius, todėl norint pasiklausyti muzikos mums nereikės nieko, išskyrus garso šaltinio. ZENSOR 1 AX turi 3,5 mm skersmens lizdą, skaitmeninę garso įvestį ir palaiko bevielį „Bluetooth“ ryšį su APTx „kodeku“. Tad prie šio komplekto nesunkiai prijungsime muzikos grotuvą, telefoną ar kompiuterį. Visas kolonėlių funkcijas galima valdyti patogiu pulteliu.

Kompanijos „Dali“ sukurta garso technika yra vertinama dėl puikios garso kokybės ir savito skambesio, todėl tai, ką išgirdome, mums netapo staigmena. Aukšti ir vidutiniai dažniai atkuriami labai tiksliai. Kolonėlių skambesiui būdingas lankstumas, galima lengvai išskirti pavienius instrumentus, tylūs garsai skamba tyliai, o garsūs atakuoja su energija, kurios galėtų pavydėti gerokai galingesni garsiakalbiai. Prieš mus atsiveria plati muzikinė scena, leidžianti mėgautis gerai subalansuotu garsu.

 

COMMENTS