COBB: keptuvas, kurį galima pasiimti į kelionę

COBB: keptuvas, kurį galima pasiimti į kelionę


COBB Supreme kaina: €

COBB Kitchen-In-A-Box kaina: €


Norisi pasimėgauti sultingais kepsniais ir ant anglių keptomis daržovėmis? Kompanijos COBB siūlomi nešiojami keptuvai leidžia tai daryti visur ir visada!

Savo dydžiu COBB primena puodą, kurio viduje sustatyti visi keptuvo elementai. Įrenginio darbu nereikalinga elektra, mat jis kūrenamas medžio anglies briketais. Keptuvo konstrukcija padeda taupyti kurą ir leidžia ilgam išlaikyti šilumą. Priklausomai nuo pasirinkto COBB modelio, maisto gaminimui prireiks vos 8–20 medžio anglies briketų. Jų skleidžiamos karščio pakanka net dviem valandoms. Per šį laiką galėsime paruošti kelis patiekalus.

COBB gali atstoti orkaitę, keptuvę, puodą ir net sukūrė maisto rūkyklą. Keptuvas gali naudoti daugybę priedų, leidžiančių dar geriau išnaudoti jo galimybes. Prietaisą lengva surinkti ir išrinkti, o tai labai svarbu, kai esame gamtoje.

Sąlytį su maistu turinčios metalinės dalys yra padengtos nepridegančiu sluoksniu. Todėl, gamindami įvairiausius patiekalus, gerokai sumažinsime riebalų kiekį.

Tikra „lauko virtuvė“!

COBB yra kompaktiškas ir stabilus. Šį keptuvą galima naudoti sode, išvykoje į gamtą, žygyje ir net atvirame daugiabučio namo balkone. Kepimo metu išorinis paviršius išlieka vėsus, riebalai netrykšta į šalis, o kvapai nesklinda po visą apylinkę.

Ką galima kepti su COBB?

  • Mėsą ir paukštieną
  • Žuvį
  • Vaisius ir daržoves
  • Duoną
  • Desertus

Kaip veikia COBB keptuvas?

Naudotis šiuo keptuvu labai nesudėtinga:

  1. Į keptuvo viduje esančią degimo kamerą įdedame 2–3 sausus pakuros gabalėlius ir juos padegame (skysto kuro naudoti nereikia). Ant degančios pakuros pastatome sietelį su briketais arba biria medžio anglimi ir palaukiame, kol jie gerai įsidega ir pasidaro pilki.
  2. Degimo kamerą juosia žiedas, į kurį galime įpilti šiek tiek vandens, alaus, vyno ar marinato, sudėti daržoves, suvyniotas aliuminio foliją arba be jos.
  3. Ant viršaus uždedame kepimo plokštę ir palaukiame kelias minutes, kol jos paviršius pakankamai įkais. Tada ant jos bus galima kepti mėsą, paukštieną arba žuvį. Naudojant įvairius komplekte esančius ir COBB siūlomus papildomus priedus ant keptuvo galima gaminti pačius įvairiausius patiekalus.
  4. Norėdami išrūkyti maistą ant anglių, kuriuos sudėjome 1 žingsnyje, suberkime vandenyje išmirkytų medžio gabalėlių. Tai padarius pasklinda malonų aromatą skleidžiantis dūmas, kuris įsismelkia į maisto produktus.

 

COMMENTS