CityCoco Traveler: paspirtukas – gigantas

CityCoco Traveler: paspirtukas – gigantas

Naujasis „CityCoco Traveler“ kaip magnetas traukia praeivių žvilgsnius! Vadinti jį paspirtuku nesiverčia liežuvis – stori masyvūs ratai ir aukštai iškeltas vairas primena „piktą“ amerikietišką motociklą. Juo galima važiuoti tiek sėdint, tiek ir stovint.

„CityCoco Traveler“ sveria 53 kg, jo pagrindą sudaro tvirtas vamzdinis rėmas. Važiuodami iš karto pajuntate grafitinių šepetėlių nenaudojančio 800 W elektros variklio galią. Maksimalus greitis apribotas iki 25 km/val. ribos, todėl šio paspirtuko nereikia registruoti ir juo galima nepažeidžiant eismo taisyklių važinėtis ne tik gatvėmis, bet ir dviračių takais.

„CityCoco“ turi keleiviui skirtą sėdynę. Ji tikrai reikalinga, nes įrenginys lengvai paveža net 200 kg „krovinį“.

80 km su viena įkrova!

Su šiuo „CityCoco Traveler“ modeliu galite drąsiai leistis į tolimą kelionę. Jis turi net dvi 12 Ah talpos baterijas, todėl su pilnai įkrautais akumuliatoriais nukeliausite net iki 80 km atstumą.

Hermetiškais korpusais apvilktos baterijos įstatytos skirtingose paspirtuko vietose: viena guli po vairuotojo kojomis, kita stovi po jo sėdyne. Toks energijos elementų išdėstymas užtikrina žemą svorio centrą ir pagerina paspirtuko valdymą.

Ką daryti, kai ateina laikas įkrauti baterijas? Elektrai lizdai ne visada būna prieinamose vietose, o tampyti 53 kg sveriantį įrenginį – tikrai ne pats didžiausias malonumas pasaulyje. Laimei, „Traveler“ kūrėjai šią problemą išsprendė labai paprasta: statmenai įstatytą bateriją galite išimti iš korpuso, parsinešti namo ir įkrauti, palikdami patį paspirtuką sandėliuke ar garaže.

Išimamą bateriją bus lengva įkrauti namuose

Įspūdingi ratai

„CityCoco Traveler“ ratus reikia pamatyti savo akimis! 18 colių (46 cm) skersmens padangų plotis siekia net 24 cm. Šie ratai užtikrina stabilumą važiavimo metu, trumpų sustojimų metu jiems praktiškai nereikia papildomos atramos, todėl „CityCoco“ puikiai tinka pradedantiesiems vairuotojams.

Masyvios padangos ir priekiniai ir galiniai amortizatoriai leidžia nebekreipti dėmesio į kelyje pasitaikančias duobes bei nelygumus. Stabdymo nuotolis ant šlapios dangos dėl efektyvių elektromagnetinių stabdžių siekia vos 3,2 metro.

Po sėdyne – patogi daiktadėžė

Paprastas valdymas

„CityCoco Traveler“ turi tris pavaras, leidžiančias pasirinkti optimalų greitį. Galiniame rate sumontuotas variklis švelniai reaguoja į vairuotojo komandas, vengdamas staigių judesių starto ir greitėjimo metu.

Priekyje sumontuotas žiedinis LED žibintas įspūdingai atrodo, gerai apšviečia aplinką ir pasirūpina, kad būtumėte matomas kelyje. Ant užpakalinio rato įstatyta šviečiančių diodų juostelė su integruotais posūkių indikatoriais.

Valdymo skydelis aprūpintas LCD ekranu, kuriame rodomas baterijos įkrovos lygis, važiavimo greitis ir rida. „Traveler“ turi du garsiakalbius. Jais galima klausytis telefonu grojamos muzikos. Su mobiliuoju įrenginiu jis bendrauja naudodamas bevielį „Bluetooth“ ryšį.

Priekyje ir gale sumontuoti galingi amortizatoriai, kurie gerai sugeria kelio nelygumus

Kuo skiriasi nuo ankstesnių modelių?

Lyginant su ankstesniais „CityCoco“ modeliais „Traveler“ atkeliauja su gerokai didesniu naudingų priedų ir funkcijų komplektu. Be jau minėtų priekinių ir galinių amortizatorių, kurie gerokai padidina važiavimo komfortą, jis taip pat turi veidrodėlius ir spidometrą. Be to, mūsų išbandytame modelyje yra signalizacija, leidžianti apsisaugoti nuo ilgapirščių, ir netgi beraktę („Keyless“) užvedimo sistemą!

Ant naujojo paspirtuko modelio sumontuota dviguba sėdynė su atlošu, o po ja įtaisyta dėtuvė. Gamintojas taip pat nepagailėjo apsaugos nuo vandens ir purslų. Ant galinio rato sumontuoti posūkių signalai su „Stop“ ženklu.

„CityCoco Traveler“ turi netgi belaides „Bluetooth“ kolonėles, todėl važinėdami pajūrio keliukais galėsite mėgautis mėgstama muzika!

Paspirtukas įjungiamas mygtuko spustelėjimu

Išvados

„CityCoco Traveler“ – gera alternatyva tradiciniam skuteriui. Jis puikiai tinka miesto kelionėms, pramogoms ir net ilgesnėms iškyloms į gamtą. Šio paspirtuko nereikia registruoti, galingas variklis lengvai įveikia statesnes įkalnes ir leidžia saugiai startuoti sankryžose, nebijant atsilikti nuo bendro transporto srauto. Išimamas akumuliatorius padeda išspręsti įkrovos problemą, kai šalia nėra lengvai prieinamo elektros lizdo… Privalumus galima būtų galima dar ilgai vardyti, tačiau geriau vieną pabandyti, nei nei dešimt kartų perskaityti. Todėl kviečiame į TECHNORAMA parduotuves, kur galėsite patys įvertinti visus naujojo „Traveler“ modelio privalumus.

„Traveler“ turi patogų spidometrą

Komentarai

COMMENTS