Citybirds Pigeon: lietuviškas paspirtukas

Citybirds Pigeon: lietuviškas paspirtukas


Naujausia kaina: €

Šiuolaikinis pasaulis verčia žmones nuolat skubėti, tačiau skubėjimas gali malonus. Tuo įsitikinę lietuviško paspirtuko „Citybirds Pigeon“ kūrėjai. Ši transporto priemonė yra labai nedidelė ir sveria vos 4,65 kg.

Solidi konstrukcija

„Citybirds Pigeon“ korpusas pagamintas iš tvirto ir ilgaamžio nerūdijančiojo plieno. Jis sudarytas vos iš kelių dalių, lengvai susilanksto ir nesunkiai telpa į automobilio bagažinę ar net kuprinę. Medinį vairą galima nuimti, kad „Citybirds Pigeon“ užimtų dar mažiau vietos.

Išmanus dizainas

Lakonišką, grakščiai išlenktą paspirtuko formą dizaineriai pasirinko neatsitiktinai. Sulankstytas „Citybirds Pigeon“ yra ne ką didesnis už skėtį! Jį patogu neštis rankoje ar užsidėjus ant peties. Paspirtukas tikrai nesukels nepatogumų važiuojant viešuoju transportu ar lipant laiptais. Korpuso viduje įmontuotas magnetas. Sulanksčius paspirtuką, jis prispaudžia sudedamąsias dalis vieną prie kitos.

 

 

„Citybirds Pigeon“ „Citybirds Pigeon“ gali važinėtis iki 100 kg sveriantys žmonės. Paspirtukas yra labai manevringas, o 20 cm skersmens priekinis ratas gerai sugeria kelio nelygumus. Važiavimo metu koją statome ant neslidžios medinės platformos, kuri taip pat atlieka ir stabdžio funkciją.

COMMENTS