CES 2018: Brangioji, aš paverčiau telefoną kompiuteriu!

CES 2018: Brangioji, aš paverčiau telefoną kompiuteriu!

Ratas užsidarė! Kompanija „Razer“, gaminanti galingus žaidimų kompiuterius ir jiems skirtus priedus, neseniai išleidusi pirmąjį išmanųjį telefoną „Razer Phone“, Las Vegase (JAV) vykstančioje CES 2018 parodoje pademonstravo „Project Linda“ – šiam mobiliajam įrenginiui skirtą priedą, kuris telefoną paverčia nešiojamuoju kompiuteriu.

„Project Linda“ būtų galima nesunkiai supainioti su tradiciniu nešiojamuoju kompiuteriu, tačiau atlenkę ekraną vietoje įprastos liečiamosios aikštelės rasite specialų lizdą telefonui įstatyti. Vos tik „Android“ operacinę sistemą turintis „Razer Phone“ atsiduria jam skirtoje vietoje, jis tampa kompiuterio smegenimis.

„Project Linda“ turi 13,3 colio (33,8 cm) įstrižainės ekraną, kuris, kaip ir „Razer“ telefonas, atkuria vaizdą įspūdingu 120 Hz dažniu. Todėl greitai judantys vaizdai jame niekada nesilieja ir netrūkčioja. „Android“ programėles bei žaidimus galima valdyti liečiant patį ekraną arba liečiamąją aikštele virtusį telefoną. Pastarojo ekrane matomos papildomos pritaikytų aplikacijų funkcijos, pavyzdžiui, nuotraukų redagavimo programos įrankių juostos elementai.

„Razer“ garsėja puikiomis žaidimų klaviatūromis. „Project Linda“ netapo išimtimi. Šis prietaisas aprūpintas visomis vaivorykštės spalvomis šviečiančia „Razer Chroma“ klaviatūra. Ji buvo specialiai adaptuota, kad geriau veiktų su „Android“ operacine sistema.

Prie šio kompiuterio galima prijungti išorinę pelę ir belaidį žaidimų pultelį. Net trumpos pažinties su „Project Linda“ užteks, kad įsitikintumėte, jog tai geriausia „Android“ žaidimų platforma. Iš vientiso aliuminio lydinio pagamintame 1,5 cm storio korpuse įmontuota papildoma baterija ir 200 GB talpos atmintis, kurioje galima laikyti žaidimus, programėles ir kitus duomenis.

„Project Linda“ turi tik vieną trūkumą. Kol kas tai tik prototipas… Tačiau jį išbandę technikos žinovai pažymi, jog kūrėjai įdėjo labai daug pastangų, ir įrenginys jau dabar veikia be didesnių priekaištų. Tai reiškia, kad kompanija „Razer“ gali „Project Linda“ paleisti į gamybą jau artimiausiais mėnesiais.

COMMENTS