CES 2018: 4 metrų ekranas – tavo namuose!

CES 2018: 4 metrų ekranas – tavo namuose!

Jei technologijos ir toliau tobulės tokiu greičiu kaip dabar, o kainos leisis žemyn, tai jau po kelerių metų visų mūsų svetainės pavirs kino teatrais. Korėjos kompanija LG Las Vegase vykstančioje CES 2018 parodoje pristatė pirmąjį 4K raiškos projektorių HU80KA. Jis rodo net 150 colių (3,82 m) įstrižainės vaizdą! Nors LG kol kas neatskleidžia, kiek kainuos šis gražuolis, iš užuominų galima spėti, kad HU80KA nebus brangesnis už gerą 65–75 colių televizorių.

LG HU80KA – tai galingiausias šio gamintojo projektorius. Jis turi 2500 lempą, todėl šiuo jį galima naudoti net šviesioje patalpoje. Aišku, visu gražumu įrenginio galimybės atsiskleidžia tamsoje, mat jis sugeba atkurti HDR standartą. Rezultatas atrodo pritrenkiamai. Ekrane išryškėja šviesiausiose ir tamsiausiose vaizdo vietose esančios detalės.

LG projektorius primena nedidelę vertikalią dėžę. Jį galima pastatyti ant grindų, pakabinti ant sienos ar lubų. HU80KA turi rankeną, todėl įrenginį labai paprasta pernešti iš vienos vietos į kitą. Projektoriaus lęšis sumontuotas viršutinėje korpuso dalyje, ji dengia atlenkiamas, dangtelis.

Viduje yra 7 W galingumo garsiakalbiai. Prietaisas palaiko bevielį „Bluetooth“ ryšį ir turi optinę garso išvestį, todėl prireikus, prie jo galima nesunkiai prijungti išorinę namų kino sistemą. Vaizdas į projektorių perduodamas HDMI jungtimi. Be to, yra USB lizdas, skirtas išorinėms laikmenoms.

LG HU80KA gali nesunkiai atstoti televizorių. Projektoriuje įdiegta LG televizorių savininkams gerai pažįstama „WebOS“ išmaniosios televizijos sistema. Ją bei parsisiųstas programėles galima valdyti pulteliu, klaviatūra ir netgi pele.

COMMENTS