CASO FW 2000: galinga ir ilgaamžė  mėsmalė

CASO FW 2000: galinga ir ilgaamžė mėsmalė


Naujausia kaina: €

Jei automobilių pajėgumas skaičiuojamas arklio galiomis, tai mėsmales tikriausiai reikėtų vertinti… sumaltomis karvėmis! Ilgai diskutavome, kiek „karvių“ reikėtų skirti naujajai  „CASO FW 2000“. Nusprendėme, kad ne mažiau nei 150! Ši mėsmalė tiesiog spinduliuoja vokiška kokybe ir solidumu. Jos korpusas išlietas iš aliuminio ir sveria net 5 kg. Prisisiurbiančios guminės kojelės garantuoja, kad darbo metu jis nepajudės iš vietos. Mėsmalės viduje – galingas profesionalus variklis. Jo minimali galia siekia 800 W, o užblokavus perdavimo veleną ji išauga net iki 2000 W.

Malimo metu variklis dirba dviem greičiais. Yra ir atbulinė pavara, kuri padeda lengvai išlaisvinti įstrigusius mėsos gabaliukus.

Su CASO galėsime paruošti faršo, kapotos mėsos ir apdoroti kepiniams skirtą tešlą. Prietaisas turi tris diskus su skirtingo dydžio skylutėmis. Peiliukas pagamintas iš nerūdijančiojo plieno. Komplekte yra du papildomi antgaliai dešrelėms ir sausainiams gaminti bei stūmoklis. Priedai laikomi konteineryje, kuris įstatomas į mėsos dėtuvę.

COMMENTS