CASO CB2200 – maišytuvas, kuris moka virti

CASO CB2200 – maišytuvas, kuris moka virti

Svajojame apie sveiką maistą, bet nenorime ilgas valandas praleisti virtuvėje? Tuomet būtinai išbandykime naująjį CASO CB2200 virtuvės kombainą.

Būna dienų, kai grįžus namo po darbo, nebesinori gaminti maisto. Tokiais atvejais į pagalbą atskuba puikus vokiečių kompanijos CASO maišytuvas CB2200. Jis sugeba ne tik trinti ar maišyti maisto produktus, bet ir verda. Šiuo prietaisu galėsime paruošti skanių kokteilių, padažų, išsivirti puikią trintą sriubą. TECHNORAMA specialistai išbandė šį įrenginį ir įvertino jo galimybes.

Labai solidi konstrukcija

CASO CB2200 sveria daugiau nei 5 kilogramus. Todėl prietaisas labai tvirtai stovi ant virtuvės stalviršio ir nevibruoja darbo metu. Įrenginys pasižymi masyvia konstrukcija. Maišytuvo korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Metalinis paviršius gerai atrodo ir jį lengva prižiūrėti.
Priekyje įmontuotas valdymo skydelis su sensoriniais mygtukais ir LED ekranėliu. Vienu mygtuko spustelėjimu galėsime pasirinkti virimo ar maišymo funkcijas, padažų gaminimo programą. Prietaise įmontuotas 1000 vatų galingumo kaitinimo elementas. Verdant sriubas ir kitus patiekalus, jis ima veikti kone akimirksniu.

Keturi CASO CB2200 peiliukai gerai maišo ir smulkina maistą

Keturi CASO CB2200 peiliukai gerai maišo ir smulkina maistą

CASO CB2200 turi iš storo stiklo pagamintą 1,7 litro talpos indą su hermetiškai užsidarančiu dangčiu. Smulkinant ir verdant maistą, jis patikimai sulaiko ingredientus indo viduje – tik pro snapelį smelkiasi maloniu patiekalo aromatu viliojanti garų srovelė. Dangčio viduryje yra papildoma uždengiama anga, pro kurią galėsime įdėti papildomus ingredientus ar prieskonius. Dangtis turi apsaugos mechanizmą. Jį nuėmus, pavyzdžiui, ragaujant gaminamą patiekalą, maišytuvas automatiškai išsijungia ir pratęsia darbą, kai dangtis vėl atsiduria savo vietoje.
Indo apačioje įmontuoti keturi, į skirtingas puses nukreipti ašmenys. Jų ypatinga forma garantuoja, kad visas maistas bus tolygiai susmulkintas bei išmaišytas ir nesiformuotų grūstys. Peiliukus suka 500 vatų galios variklis, kuris lengvai perdirba maisto įvairiausius produktus ir netgi gali susmulkinti ledo gabalus.

CASO_CB2200-03 2Ką galime paruošti su CASO CB2200?

Maišytuvas puikiai atlieka kelis skirtingus darbus:
• Sumaišo kokteilius ir vaisinius desertus.
• Ruošia įvairius padažus. Su šiuo įrenginiu pagamintas pesto padažas turi išties nepakartojamą skonį!
• Verda įvairias sriubas. Priklausomai nuo pasirinktos programos, galėsime išsivirti tradicinę sriubą, kuri virimo metu bus nuolat palengva maišoma, arba paruošti tirštą, trintą kreminį patiekalą.
Prietaisas valdomas vienu mygtuko spustelėjimu – tereikia pasirinkti reikiamą maisto ruošos programą.

Lengvas prietaiso valymas

Virtuvės darbus palengvinantys prietaisai turi vieną trūkumą – juos tenka valyti ir plauti. Vien pagalvojus apie šią prievolę dažnai dingsta noras ką nors daryti. CASO inžinieriai išsprendė šią problemą – maišyklė išsiplauna pati. Tereikia, baigus ruošti maistą į indą įpilti stiklinė vandens ir uždengti dangtį. Visa kita įrenginys padarys pats. Jis įšildo vandenį ir įsuka jį tokiu greičiu, kad jokie nešvarumai atlimpa nuo sienelių. Procedūra trunka penkias minutes. Po jos prietaisas atrodo kaip naujas, belieka išpilti nešvarumus ir išskalauti indą po tekančiu vandeniu.

Išvados

Caso CB2200 – galingas maisto ruošos kombainas, lengvai atstojantis visą virtuvės įrangos komplektą. Prietaisas ypač patiks kokteilių ir kreminių sriubų mėgėjams. Juo taip pat galėsime vos per kelias minutes paruošti puikų padažą.

COMMENTS