Caffè Allenza: Itališka kavos skonio paslaptis

Caffè Allenza: Itališka kavos skonio paslaptis

Puiki kava nuo seno garsina Italijos vardą. Itališkus žodžius „espresso“, „cappuccino“, „macchiato“ ir, aišku, „caffè latte“ šiandien galima išgirsti visuose pasaulio kampeliuose. Kiekvienas Italijos regionas turi ne tik savitą kalbą ir kultūrą, bet ir unikalias kavos virimo tradicijas. Kaip itališka kava užkariavo pasaulį? Ją į kitus kraštus atnešė emigrantai iš Pietų Italijos.

Norėtųsi paragauti tikro originalaus itališkos kavos skonio? Tuomet nusikelkime į Siciliją, kur Sikanio kalnų širdyje, Mosumelio miestelyje, prieš penkis dešimtmečius įsikūrė „Allenza“ kavos namai. Kaip dažnai būna Sicilijoje, „Allenza“ kava – tai šeimos verslas. Jį sukūrė Giuseppe Allenza nusprendęs, kad nori gaminti išskirtinę, pačios aukščiausios kokybės kavą. Po daugelio metų įmonės vairą iš tėvo perėmė sūnus Massimas, o kartu su juo iš kartos į kartą buvo perduotos paslaptyje laikomos kavos mišinio ir skrudinimo paslaptys.

„Caffè Allenza“ gamybai naudojama tik pati geriausia pusiaujo zonoje išauginta kava. Sicilijos kavos žinovai puoselėja šio gėrimo tradicijas ir siūlo visame pasaulyje mėgstamus bei vertinamus skrudintų pupelių mišinius. Tačiau jie neapsiriboja vien tradiciniais kavos ruošimo būdais. Išpopuliarėjus kavos kapsulėms „Caffè Allenza“ drąsiai pasinėrė į naują verslo sritį ir, kaip reikėjo tikėtis, iš karto pelnė kavos mėgėjų simpatijas.

Siekdama išgauti tikrą kavos skonį ir aromatą „Caffè Allenza“ sukūrė nuosavą kavos kapsulių technologiją ir ją užpatentavo. Sicilietiškų kavos kapsulių ir joms pritaikytų kavos virimo aparatų jau galima rasti TECHNORAMOS parduotuvėse!

1. Spinel Jasmine 2 CAPS CAV

Italijoje pagamintas kavos virimo aparatas ruošia puikų espresą. Įrenginys turi 5 l vandens talpą, pagamintą iš nerūdijančiojo plieno, ir žalvarinį vandens šildymo mechanizmą. „Jasmine 2 CAPS CAV“ padalytas į du savarankiškus blokus. Todėl juo galima greitai paruošti daug gėrimo porcijų ir taupyti elektrą visiškai atjungiant vieną dalį, kai kavos poreikis sumažėja.


Naujausia kaina: €

2. GAP Silverlight

Šis kapsulinis espreso kavos aparatas gali pasigirti labai paprastu valdymu. Prietaisas turi 0,85 l vandens talpą ir kavos tirščių konteinerį, kuriame telpa 15 kapsulių atliekos.


Naujausia kaina: €

3. Spinel Lola Elite

„Lola Elite“ galima dažnai pamatyti ne tik namuose ar biure, bet ir autobusuose! Jis naudoja kokybiškas espreso kavos kapsules. Prietaisas turi permatomą 2 l vandens talpą ir labai patogų kavos kapsulių įstatymo bei pašalinimo mechanizmą.


Naujausia kaina: €

COMMENTS