Braun Silk-expert 5: galingi fotoepiliatoriai

Braun Silk-expert 5: galingi fotoepiliatoriai

Svajojate atsikratyti įkyrių plaukelių ir visada mėgautis lygia, glotnia bei spindinčia oda? Pamirškite nemalonias vaško procedūras ir kitus alinančius plaukelių šalinimo metodus! Vokiečių kompanija „Braun“ pasiūlė daug greitesnį ir paprastesnį būdą – fotoepiliatorių „Silk-expert 5“. Šis prietaisas naudoja intensyvios impulsinės šviesos technologiją (angl. „Intense pulsed light“ – IPL). Daugiau jokių pincetų, ir karšto vaško! Tik beskausmiai šviesos pliūpsniai, kurie ilgam šalina plaukelius nuo kojų, rankų, pažastų ar net veido ir bikinio zonos!

Kaip veikia „Braun“ fotoepiliatorius?

Silk-expert 5“ generuoja šviesos impulsus, kurie veikia plaukus tiesiogiai. Plaukeliuose ir jų šaknyse esantis melaninas sugeria skleidžiamą energiją. Šis procesas priverčia folikulas pereiti iš augimo į poilsio režimą. Plaukelis natūraliai iškrenta, o jo ataugimas gerokai sulėtėja. Naudojant fotoepiliatorių labai lengva palaikyti lygią ir glotnią odą. Mat reguliariai kartodamos procedūrą jūs neleidžiate plaukelių šaknims atgyti ir išleisti naujas atžalas.

Epiliavimas su „Braun Silk-expert 5“ užima nedaug laiko. Atliekant šią procedūrą nereikalingi geliai, plaukelius nuo kojų ir rankų pašalinsite per 8 minutes. Vos per minutę apdorosite veidą ir pažastų sritis, o per 2–3 minutes nesunkiai įveiksite visą bikinio zoną! Ir visa tai tik su viena galvute – tiesiog skirtingoms kūno vietoms pasirinkite skirtingą apdorojimo režimą!


„Braun Silk-expert 5 BD 5001“


Keturi „Silk-expert 5“ komplektai

Silk-expert 5“ fotoepiliatorius – tai ergonomiško dizaino, lengvas, stilingas ir kompaktiškas prietaisas. Jis veikia nuo elektros tinklo, todėl fotoepiliatoriaus nereikia įkrauti. Galėsite juo naudotis tiek keik norėsite, kol atliksite visą procedūrą, nesijaudinant, kad gali išsikrauti baterija.

„Silk-expert 5“ reikia pagirti už išskirtinį ilgaamžiškumą. Jo resursas – net 300 tūkst. šviesos blyksnių. Tai reiškia, kad pastoviai naudojant fotoepiliatorių, resurso pakaks net 15 metų!


„Braun Silk-expert 5 BD 5007“ kaina:


„Braun“ siūlo net keturis skirtingus „Silk-expert 5“ komplektus. Pasirinkę vieną iš jų kartu su fotoepiliatoriumi gausite naudingą priedą:

  • BD 5001 atkeliauja su „Gillette Venus“ skustuvu
  • BD 5007 turi patogų kelioninį krepšį

„Braun Silk-expert 5 BD 5008“ kaina:


  • BD 5008 komplekte yra „Braun Face“ veido valymo šepetėlis
  • BD 5009 aprūpintas „SilkEpil 9“ kūno šveitikliu

„Braun Silk-expert 5 BD 5009“ kaina:


Ar aš galiu naudotis fotoepiliatoriumi?

„Braun“ fotoepiliatorius gerai veikia su tamsių atspalvių šviesiais bei rudais ir juodais natūraliais plaukais. Toks epiliacijos būdas netinka naudoti su ypač šviesiais, raudonais ar žilais plaukeliais, o taip pat esant tamsaus gymio odai:

Kaip naudotis „Silk-expert 5“?

Visų pirma, pašalinkite visus plaukelius nuo tų kūno vietų, kurias ruošiatės apdoroti fotoepiliatoriumi. Tai galite padaryti naudodamos skustuvą. Tada nuvalykite ir kruopščiai nusausinkite odos paviršių.

Įjunkite „Braun Silk-expert 5“ fotoepiliatorių į elektros tinklą. Priglauskite šviesą skleidžiančią prietaiso galvutę, kad ji visa plokštuma liestų kūno paviršių. Joje įdiegta unikali „SensoAdapt“ technologija, kuri 80 kartų per sekundę nustato odos atspalvį ir automatiškai parenka saugiausią ir efektyviausią šviesos impulsų intensyvumo lygį.

Odos atspalviai gali stipriai skirtis net visai šalia esančiose kūno vietose. „SensoAdapt“ technologija leidžia juos tiksliai nustatyti ir parenka optimalų fotoepiliatoriaus darbo režimą

Apdorojant „Braun“ fotoepiliatoriumi didelius odos plotus, pavyzdžiui, rankas ar kojas, patogiausia naudoti prietaisą slenkančiu režimu: paspauskite epiliavimo mygtuką ir jo neatleisdamos švelniai ir tolygiai braukite kūno paviršiumi. „Silk-expert 5“ yra ne tik pats saugiausias, bet ir greičiausias prietaisas savo kategorijoje: intervalas tarp blyksnių tesudaro vos 0,9 – 1,9 s.

Šalindamos plaukelius iš nedidelių zonų, švelniai prispauskite fotoepiliatoriaus galvutę reikiamoje vietoje, o tada paspauskite ir atleiskite epiliavimo mygtuką. Pasirodžius šviesos pliūpsniui perkelkite galvutę į kitą vietą.

Labai svarbu, kad fotoepiliatoriaus galvutė priglustų prie odos visa plokštuma. „Silk-expert 5“ tinkamai naudoti jums padės korpuso šone esantys LED indikatoriai. Atsiradus net ir visai nežymiam tarpeliui tarp fotoepiliatoriaus galvutės ir odos, jie sušvinta raudonai. Šalinant plaukelius iš jautrių kūno zonų arba pirmųjų fotoepiliavimo procedūrų metu rekomenduojame naudoti švelnų arba ypač švelnų režimą.

Baigę šalinti plaukelius nepamirškite nuvalyti fotoepiliatoriaus galvutės. Kad pulsuojantys šviesos impulsai savo darbą atliktų efektyviai, pradiniame etape fotoepiliatorių reikia naudoti kartą per savaitę. Visas pradinis kursas gali trukti nuo 4 iki 12 savaičių. Akivaizdų procedūrų poveikį pamatysite jau po mėnesio. Vėliau prietaiso jums prireiks gerokai rečiau. Jį reikės išsitraukti tik pastebėjus naujas plaukelių atžalas. Pradinio kurso trukmė yra individuali ir priklauso nuo plaukelių ir odos tipo.

Gamintojas siūlo labai patogią nemokamą programėlę „Braun Silk-expert IPL“, kurią galima įdiegti „iPhone“ ir „Android“ išmaniuosiuose telefonuose. Ji leidžia sudaryti efektyviausią fotoepiliavimo procedūrų grafiką ir parodo, kaip veikia „SensoAdapt“ technologija.

Išvados

Braun Silk-expert 5“ visoms moterims siūlo lengvą ir greitą būdą pašalinti nereikalingus plaukelius. „Braun“ leidžia atsisakyti brangiai kainuojančių ir nemalonių odos priežiūros procedūrų, o taip pat taupo jūsų laiką. Mat su šiuo fotoepiliatoriumi vos per kelias minutes atsikratysime visų nereikalingų plaukelių.

Silk-expert 5“ fotoepiliatoriai sėkmingai praėjo laboratorinius testus ir buvo sertifikuoti JAV Maisto ir vaistų administracijos (angl. „U.S. Food and Drugs Administration“ – FDA) laboratorijose. Ši įstaiga pagrįstai laikoma griežčiausia medicininės paskirties įrangos sertifikavimo institucija visame pasaulyje, o jos teigiama išvada yra visuotinai vertinama kaip saugumo ir efektyvumo garantija.

Be to, „Silk-expert 5“ prietaisų saugumą ir efektyvumą patvirtina nepriklausomi klinikiniai tyrimai. Net 94 proc. apklaustų moterų po 3 mėnesius trukusių procedūrų pastebėjo ryškų matomą plaukelių kiekio sumažėjimą, o 89 proc. respondenčių norimą efektą išlaikė net praėjus 12 mėnesių nuo paskutinės procedūros. „Braun“ tiki savo gaminių kokybe ir efektyvumu, todėl „Silk-expert 5“ gamintojas siūlo 60 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

COMMENTS