Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9969V: grožio salonas – jūsų namuose!

Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9969V: grožio salonas – jūsų namuose!

Netiesa, kad grožis reikalauja aukų! Netiesa, kad norint būti gražiai, reikia kentėti! Vokiečių kompanijos „Braun“ sukurtas epiliatorius „Silk-épil 9 SinSpa“ lengvai pašalina plaukelius ir leidžia mėgautis švelnia, švytinčia bei lygia oda!

Mes, moterys, norime būti gražios. Ypač vasarą! Vyrai gerai žino, kad kovoje dėl šio tikslo mūsų niekas nesustabdys. Grožis – tai jėga, prieš kurią neatsilaiko net pats didžiausias jo priešas – ne laiku ir ne vietoje dygstantys plaukeliai… Žmonija sugalvojo daugybę būdų, kaip kovoti su šiais nevidonais. Vienos moterys „pasirašo“ nemalonioms vaško procedūroms, kitos griebiasi peiliukų. Tačiau vis dažniau gražiosios lyties atstovių dėmesį patraukia naujos kartos epiliatoriai. Jie šalina plaukelius greičiau ir geriau nei kitos alternatyvos, bet svarbiausia priežastis – epiliatorių pincetai nedrasko, netampo ir nežaloja viršutinio odos sluoksnio, todėl ji išlieka lygi, švelni ir nesudirgusi.

Tam, kad epiliavimas praeitų greitai ir neskausmingai reikalingas kokybiškas prietaisas. Būtent toks yra „Braun Silk-épil 9 SkinSpa“. Jis lengvai atstoja visą grožio saloną! Tai įspūdinga epiliavimo, odos šveitimo ir masažo sistema, leidžianti atlikti visas grožio procedūras jūsų namuose.

Naujausia kaina nuo:

Ką gali „Braun“ epiliatorius?

Braun Silk-épil 9 SkinSpa“ – tai daugybę funkcijų atliekantis „Silk-épil“ serijos epiliatorius. Lyginant su žemesniais „Braun“ modeliais, šis prietaisas turi 40 proc. platesnę galvutę, leidžiančia vienu brūkštelėjimu pašalinti gerokai daugiau plaukelių. Joje naudojami naujos konstrukcijos pincetai gali sugriebti pačius trumpiausius plaukelius, su kuriais nesugeba susidoroti net vaškas. Paslanki galvutė idealiai atkartoja kūno formas ir užtikrina, kad pincetai visada būtų nukreipti optimaliu kampu.

Nuolat naudojantis epiliatoriumi plaukeliai suplonėja, o jų šalinimas pasidaro lengvesnis ir greitesnis. Oda išlieka lygi iki 4 savaičių, priklausomai nuo individualaus plaukelių augimo greičio.

Epiliatoriaus galvutė turi antgalį su masažuojančiais voleliais, kurie padeda atpalaiduoti odą ir palengvina plaukelių šalinimo procedūrą. Įrenginys veikia dviem greičiais. Lėtesnis darbo režimas pravers šalinant plaukelius nuo jautresnių kūno vietų, pavyzdžiui, viršutinės lūpos, pažastų ar bikinio zonos. Jį taip pat rekomenduojame rinktis pirmaisiais epiliatoriaus naudojimo kartais.

Braun Silk-épil 9“ darbui nereikia laido. Jį maitina viduje įmontuota baterija, kuri įkraunama per 1 valandą, akumuliatoriaus energijos pakanka 40 minučių. Prietaisas turi “SmartLight” apšvietimo funkciją, kuri leidžia lengvai pamatyti dar nepašalintus plaukelius.

„Braun“ nedirgina odos!

Braun Silk-épil 9 SkinSpa“ nebijo vandens, jis pritaikytas dirbti tiek sausu, tiek ir drėgnu režimu, todėl epiliatoriumi galėsime naudotis duše ar vonioje. Jei dar neturite epiliavimo patirties, būtinai išbandykite pastarąjį plaukelių šalinimo būdą. Tikrai nepasigailėsite!

Šiltas vanduo, skatina endorfinų išsiskyrimą organizme, šie hormonai turi raminantį poveikį, natūraliai mažina sudirgimą ir diskomforto pojūtį. Praėjus vos kelioms epiliavimo procedūroms, oda visiškai prie jų pripranta ir plaukelių šalinimas vyksta praktiškai nepastebimai.

Kaip pradėti naudotis „Braun“ epiliatoriumi?

Jei iki šiol plaukelius šalindavote naudodamos vašką ar peiliukus, perėjimas prie epiliatoriaus neturėtų būti sunkus.Teisingai taikant šį metodą, epiliavimas kur kas mažiau vargina odą ir rečiau sukelia sudirgimo jausmą.

Kad jūsų pažintis su „Braun“ epiliatoriumi būtų kiek galima sklandesnė, paprašėme TECHNORAMA tinkle dirbančių moterių, atlikusių ilgalaikius „Silk-épil 9 SkinSpa“ bandymus, pasidalinti savo patirtimi ir patarimais:

  • 1 patarimas. Jei dar neturite epiliavimo patirties, naudokite „Braun“ duše arba šiltoje vonioje. Nemalonių pojūčių tikimybė gerokai sumažės, jei šalindami plaukelius darysite kelių minučių pertraukas. Nedidelio skausmo neverta bijoti, nes diskomforto jausmas labai greitai praeina, o reguliariai kartojant epiliavimo procedūras – visiškai išnyksta.
  • 2 patarimas. Pirmąjį mėnesį epiliavimo procedūras atlikite bent kartą per savaitę, taip pasieksite skirtingose augimo stadijose esančius plaukelius. Vėliau procedūrą galėsite kartoti dar rečiau.

Ideali odos priežiūra

Braun Silk-épil 9 SkinSpa“ gali pasigirti įspūdingu priedų sąrašu. Komplekte rasite viską, ko gali prireikti plaukelių šalinimui, odos šveitimui ir masažui!

  • Epiliavimas. Su „Braun“ epiliatoriumi lengvai pašalinsite plaukelius iš sunkiai pasiekiamų ir jautrių vietų. Kartu su šiuo „Silk-épil 9 SkinSpa“ modeliu gausite du antgalius, skirtus veido epiliavimui ir didesniam sąlyčiui su oda.
  • Odos šveitimas. Atsikratyti plaukelių – pusė darbo. Tai padarius būtina pašalinti ir negyvas ląsteles. Šveitimas ne tik pašalina negyvąjį odos sluoksnį, bet ir skatina odos atsinaujinimą. Be to, reguliariai ją šveičiant išvengiama plaukelių jaugimo.
    Naujoje „Braun Silk-épil 9 SkinSpa“ sistemoje yra du šepetėliai su „Sonic“ technologija, atliekančia net 3000 masažuojančių mikrovibracijų per minutę! Pirmasis šepetėlis skirtas giliam šveitimui. Jo šereliai valo odą ypač efektyviai ir idealiai tinka savaitinėms odos priežiūros procedūroms atlikti. Antrasis – švelnus kūno šveitimo šepetėlis naudotinas kasdien. Jis leidžia visada mėgautis glotnia ir šilkine oda, kurią taip malonu liesti!

  • Masažas. Tai stangrios ir jaunatviškos odos paslaptis! Masažas skatina kraujo apytaką ir pagerina odos išvaizdą. Skirtumą pastebėsite jau po kelių procedūrų. Naujojoje „Silk-épil 9 SkinSpa“ sistemoje esanti masažuojamoji pagalvėlė jūsų odą išmasažuoja daug giliau, nei įprasti kūno šepečiai – todėl idealiai tinka šlaunims masažuoti.

  • Švari ir švytinti veido oda. Ar pamenate, kad sakėme, jog „Braun“ atstos visą grožio saloną? Štai jums vyšnaitė ant torto – papildomas veido valymo šepetėlis su trimis galvutėmis! Jos turi skirtingų tipų šerelius: „Normal“ (standartiniu), „Sensitive“ (ypač švelnius), „Exfoliation“ (skirtus valyti ir šveisti veido odą). Veido valymo šepetėlis itin efektyviai šalina nešvarumus, makiažą bei riebalų perteklių.
    Su šiuo priedu prižiūrėti veido odą labai paprasta: sudrėkinkite veidą, užtepkite valomąją priemonę, įjunkite šepetėlį ir sukamaisiais judesiais valykite kaktą, nosį, skruostų išorę bei smakrą. Galiausiai veidą nuplaukite ir pasigrožėkite rezultatu!

Išvados

Braun Silk-épil 9 SkinSpa“ – įspūdingas epiliatorius, kuris greičiau ir geriau nei vaškas šalina plaukelius nuo kojų ir kitų kūno vietų. Labai didelis šio įrenginio privalumas – galimybė jį naudoti vonioje ar duše. Todėl šį epiliatorių drąsiai rekomenduojame ne tik patyrusioms, bet ir pradedančiosioms vartotojoms.

„Braun“ pasirūpins, kad šią vasarą atrodytumėte kaip niekada kerinčiai! Komplekte esantys naudingi odos priežiūros priedai leis jums visiems laikams pamiršti brangiai kainuojančias odos priežiūros procedūras.

COMMENTS