Braun Series 5: puikios barzdaskutės jautriai odai

Braun Series 5: puikios barzdaskutės jautriai odai

Apie „Braun“ barzdaskutes yra girdėję visi vyrai! Jos labai greitai skuta ir nedirgina odos. Mums pasidarė įdomu, kaip šiems prietaisams tai pavyksta, todėl išbandėme naujus „Braun Series 5“ modelius.

Statistikos mėgėjai suskaičiuoja viską! Pavyzdžiui, jie žino, kad ant kiekvieno vyro veido auga nuo 4 iki 40 tūkst. plaukelių, ir netgi tai, kad jiems skusti stipriosios lyties atstovai per savo gyvenimą vidutiniškai paaukoja net 138 savo gyvenimo dienas. Tačiau jokie ekspertai negali pasakyti, kiek laiko tenka gaišti raminant skutimo metu sudirgintą odą… Galbūt jie visi naudoja „Braun“ barzdaskutes ir su tokiomis problemomis nėra susidūrę?

„Braun Series 5 5190cc“ kaina: 

„Braun Series 5 5145s“ kaina nuo: 

Išmaniosios skutimo technologijos

Jei esate dirglios, lengvai pažeidžiamos veido odos savininkas, tuomet naujoji „Braun Series 5“ barzdaskutė bus geriausias pasirinkimas. Mat šios serijos modeliuose įdiegta išmani „AutoSense“ technologija. Ji 13 kartų per sekundę analizuoja veido kontūrus, plaukelių tankį bei ilgį ir kontroliuoja „PowerDrive“ variklio darbą, parinkdama tokį galios režimą, kad jis būtų naudojamas efektyviausiu būdu.

„AutoSense“ technologijai tenka susidurti su ypač rimtais iššūkiais. Juk kiekvieno vyro veidas yra unikalus. Įvairiuose skruostų ar smakro vietose esantys plaukeliai auga skirtingu greičiu, be to, pasižymi skirtingu ilgiu bei tankiu.

Braun Series 5“ slenkant odos paviršiumi „AutoSense“ dozuoja barzdaskutės skutimo galią, atsižvelgdama į nuolat besikeičiančias sąlygas – ten kur reikia, ji ima veikti visa jėga, o ten, kur plaukelių mažai, ji akimirksniu aprimsta, kad juos kerpant nebūtų be reikalo erzinamas veido paviršius. Rezultatas privertė mus aikčioti iš nuostabos. Skutant barzdą tenka atlikti gerokai mažiau judesių nei įprastai, o veido oda šios procedūros praktiškai nespėja pajusti!

Universali galvutė

Braun Serie 5“ galvutė turi tris skutimo elementus, kurie stebėtinai lengvai susidoroja su skirtingų tipų plaukeliais. Galvutės viršuje ir apačioje sumontuoti „SensoFoil“ skutamieji tinkleliai. Jie užtikrina maksimalų sąlytį su oda ir garantuoja komfortišką skutimą.

Tarp šių tinklelių įsikūrė „UltraActiveLift“ vidurinysis kirptuvas. Dėl vingiuoto kontūro jis sugeba lengvai sugriebti plaukelius net sunkiausiai pasiekiamose veido vietose, pavyzdžiui, kaklo ir smakro srityje.

Kad skutimo galvutė galėtų efektyviai atlikti savo darbą, ji turi būti paslanki. Šioje rungtyje sunku rasti „Braun Series 5“ modelių vertą konkurentą. Mat juose naudojamos „FlexMotionTec“ galvutės juda net 8 kryptimis!

Juda ir pati galvutė, ir joje sumontuoti skutimo elementai. Pasukamas galvutės mechanizmas parenka optimalų skutimo kampą, o kintamas skutimo elementų aukštis akimirksniu prisitaiko prie veido iškilimų bei įdubimų, neleisdamas perspausti barzdaskutės, bet tuo pačiu užtikrindamas nuolatinį kontaktą su oda.

Skutant sunkiausiai prieinamas vietas, pavyzdžiui, pasmakrę, „Braun Series 5“ barzdaskutės galvutę galima užfiksuoti vienoje iš 5 padėčių, o formuojant ūsų ir žandenų kontūrus į pagalbą atskuba patogus kirpiklis.

Tinka ir sausam, ir drėgnam skutimui

Braun Serie 5“ barzdaskutė visiškai nebijo vandens! Nieko neatsitiktų, net jei šį prietaisą nusprestumėte panardinti į 5 m gylį. Dėl hermetiško korpuso „Braun Serie 5“ puikiai tinka sausam ir drėgnam skutimuisi su putomis, geliu ar net duše! Be to, atsparumas vandeniui ypač palengvina barzdaskutės priežiūrą: baigę skustis kelios sekundės palaikykite skutimo galvutę po tekančiu vandeniu, ir ji taps visiškai švari.

Ilgai veikianti baterija

Braun Serie 5“ turi talpų ličio jonų akumuliatorių. Pilna įkrova užtrunka vos 60 minučių, o jos pakanka 45–50 darbo minučių. Prietaisas taip pat palaiko greitos įkrovos funkciją ir gali būti paruoštas skutimui vos po 5 įkrovos minučių.

Energijos lygis matomas ant korpuso esančiame LED ekranėlyje. Čia taip pat rodomas barzdaskutės užterštumo lygis bei kelioninio užrakto padėtis. Pastarąją funkciją verta naudoti išvykstant iš namų, kad įrenginys netyčia neįsijungtų, kai jį krepšyje prispausite kitais daiktais.

Kuo skiriasi „Braun Series 5“ modeliai?

Mes išbandėme du „Braun Series 5“ serijos modelius: „5145s“ ir „5190cc“ pasižymėjo vienodu skutimo efektyvumu bei funkcijų sąrašu. Tačiau jie šiek tiek skiriasi komplektacija.

Braun 5145s“ turi patogų kelioninį dėklą, o „5190cc“ – apsauginį galvutės dangtelį. Be to, šis modelis aprūpintas patogia valymo ir įkrovimo stotele „Clean & Charge“. Atsižvelgdama į barzdaskutės užterštumo lygį ji parenka tinkamą valymo programą, išvalo, įkrauna, sutepa ir dezinfekuoja prietaisą sunaikindama net 99,9 proc. bakterijų. Pasak gamintojo, tokiu būdu užtikrinama net 10 kartų geresnė higiena nei vien plaunant barzdaskutę po tekančiu vandeniu.

Išvados

Seniai ieškojome efektyvios bei veido odos nedirginančios barzdaskutės, ir „Braun Series 5“ pilnai pateisino mūsų lūkesčius! Dėl išmaniosios „AutoSense“ technologijos, galingo „PowerDrive“ variklio ir ypač lanksčios „FlexMotionTec“ 8 krypčių galvutės šis prietaisas atlieka savo darbą greičiau ir švelniau už daugumą gerokai brangesnių konkurentų!

Jautrios odos savininkams rekomenduojame išbandyti drėgną skutimo būdą, panaudojant putas arba gelį. Tuomet skutimo poveikis odai bus dar mažesnis.

COMMENTS