Bose QuietControl 30: pagarsinkime tylą!

Bose QuietControl 30: pagarsinkime tylą!


Naujausia kaina: €

Mes negalime kontroliuoti aplinkos, tačiau padaryti, kad iš jos sklindantys garsai mūsų nevargintų, visai nesunku. Kompanijos „Bose“ sukurtos ausinės „QuietControl 30“ leidžia patiems reguliuoti ne tik muzikos grojimo, bet ir triukšmo lygį. Šis įrenginys puikiai tinka tiems, kurie dirba nuolat šurmuliuojančiame biure arba daug keliauja autobusu, traukiniu ir lėktuvu. Užsidėjus „QuietControl 30“ mus staiga apgobia maloni tyla. Ausinių išorinėje pusėje įmontuoti du papildomi mikrofonai gaudo aplinkos garsus. Į juos akimirksniu reaguoja ausinių garsiakalbiai, kurie generuoja triukšmą „gesinančius“ impulsus.

„Bose“ – pripažintas triukšmo slopinimo technologijų lyderis. Savo karjerą ši JAV kompanija pradėjo gamindama lakūnams skirtą komunikacijos įrangą ir dabar sukauptą patirtį sėkmingai pritaiko triukšmą slopinančių ausinių gamyboje.

Prie telefono „QuietControl 30“ jungiasi bevieliu „Bluetooth“ ryšiu. Ausinės turi lankelį, kuris patogiai guli ant kaklo ir laiko nedidelius į ausis įkišamus antgalius, išjungus muziką nereikės bijoti, kad ausinės kur nors pasimes ar susipins. Visiškai įkrauta baterija slopina triukšmą ir groja muziką net 10 valandų. Prietaisą galima valdyti ne tik ant laido esančiais mygtukais, bet ir telefone įdiegta programėle „Bose Connect“.

COMMENTS