Bose QuietComfort 35: leidžia atsikratyti  laidų ir triukšmo

Bose QuietComfort 35: leidžia atsikratyti laidų ir triukšmo


Naujausia kaina: €

 

Dirbantys triukšmingoje aplinkoje ir daug keliaujantys žmonės triukšmą slopinančių ausinių neiškeistų į jokius pasaulio lobius. Tarp tylą kuriančių ausinių pirmuoju smuiku griežia kompanija „Bose“. Todėl mes nusprendėme išbandyti neseniai pasirodžiusias belaides ausines „Bose QuietComfort 35“ su triukšmo slopinimo sistema.

„Bose“ ausinės pritaikytos naudoti visą dieną. Jos labai lengvos ir lanksčios. Konstruktoriai panaudojo pačias geriausias ir ilgaamžiškiausias medžiagas. Pavyzdžiui, lankelis padengtas „Alcantara“ audiniu, kurį naudoja prašmatnių jachtų ir superautomobilių gamintojai. Odinės pagalvėlės idealiai priglunda prie ausų.

„Bluetooth“ ryšį naudojančių ausinių baterijos pakanka net 20 valandų. Intensyvių bandymų metu ją prireikė krauti vos vieną kartą per savaitę. Valdymo mygtukai įmontuoti dešinės ausinės korpuse, kur juos lengvai pasieksime nykščiu. Kairėje pusėje yra 3,5 mm skersmens lizdas.

Triukšmo slopinimas veikia idealiai. Tylioje aplinkoje ypač malonu klausytis negarsios muzikos. Atkuriamam garsui neturėjome jokių priekaištų – jis sodrus ir spalvingas. Kaip tik tokio ir tikimės iš aukšto lygio ausinių, skirtų mobiliesiems įrenginiams.

Bose_2

COMMENTS